İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

ama sana dedim kesin hamilesin diye cok sevindim demek ates yontemi dogru sacma diyenlere kapak olsun
Tecrubelerrini bizimle paylasirmisin mesala iliski sonrasi ayaklarini yukari kaldirirmisin
Atesini adet bitincemi olcmeye basladin
Birgun dolu bir gun bos seklindemi iliski oldu

Tecrubelerrini bizimle paylasirmisin mesala iliski sonrasi ayaklarini yukari kaldirirmisin
Atesini adet bitincemi olcmeye basladin
Birgun dolu bir gun bos seklindemi iliski oldu
aynen canm. gun asiri yaptim adet biter bitmez en. son adete 9 gun kala yaptim ama ayagimi falan dikmedim zaten. insan istet istemez kalkmiyor tuvalete 2 3 saat sonra gittim adete. yaklasik bir 12 gun kala baktim. son. 1 haftaya gireken ani yuksrliyordu. 36.6 nin ustydu bu su demek umut var demek zaten .bir kac gundr 37 cok ekstra bise yapmadi vala. hersey allahtan

Belirti sonraki tatlimm öncesi lazim bizee :KK49:
kuzu acikcasi adette bitet bitmez calismalara baslamak en iyi bazen insan iki kez yumurtluyor o yuzden adete. 1 hafta kala kadr iliskiyi devam etmek en iiiyisi kizlar inanirminsz yumurtam olustugu zamn bende cok istek artiyor ardan bile anlarsiniz vajina sulu bir akinti olunca dogurganligin en iyi oldugu an. kendinizi kasmayin once kendinizi esinizi mutlu. edin. sonra cocuk geliyor:KK66: esim bir sozu var isteksiz iliskiden cocuk olmaz diye:KK66: benm taktigi bu kuzu vallah:KK66:

kuzu acikcasi adette bitet bitmez calismalara baslamak en iyi bazen insan iki kez yumurtluyor o yuzden adete. 1 hafta kala kadr iliskiyi devam etmek en iiiyisi kizlar inanirminsz yumurtam olustugu zamn bende cok istek artiyor ardan bile anlarsiniz vajina sulu bir akinti olunca dogurganligin en iyi oldugu an. kendinizi kasmayin once kendinizi esinizi mutlu. edin. sonra cocuk geliyor:KK66: esim bir sozu var isteksiz iliskiden cocuk olmaz diye:KK66: benm taktigi bu kuzu vallah:KK66:
Mesaj alındıı:halay::halay::halay:

X