İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

inşallah bu ay başarırız

Benim lh tsstleri baya baya koyu olmustu ama çatlamıyor demekki cünkü kopkoyu oldugu zamanları cok gördüm ve değerlendirdim ay hiç sorma ben çatladım o çatlamadı

400 folic asit ,150 iod olarak gösteriyor içeriği

inşallah bu ay başarırız
İnşallah canım her ay bir umut tabi ki
Benim lh tsstleri baya baya koyu olmustu ama çatlamıyor demekki cünkü kopkoyu oldugu zamanları cok gördüm ve değerlendirdim ay hiç sorma ben çatladım o çatlamadı
Benimde öyle çok koyu anları yakaladım her şekilde değerlendirdim üstüste değerlendirdim günleri geçen ay silikleşmeye başladığımdan itibaren de değerlendirdim ama olmadı çatlamıyor demek ki diyorum ya da denk düşmüyor henüz zamanı var bilemiyorum biz çatlayacağız tam ortamızdan dediğin gibi
400 folic asit ,150 iod olarak gösteriyor içeriği
iod vitamin herhalde onu pek bilmiyorum ama gayet 400 yeterli canım

Canlar bugün testim silikleşmiş çatlamış yani . Hepimizden dua bekliyorum bu ay 3. Ayım inşallah tutar :) bugün ilişki yaşayamıycam malesef değerlendiremiycem yumurtlamadan bi gün öncesi ve yumurtlama gününü değerlendirdim ama üst üste olduğu için tahriş oldu bugünü es geçicem malesef

Evet bende seninle aynı durumdayım demekki çatlamıyor bunun içinde iğne tedavisi olmak şart diye düşünüyorum çünkü başka türlü olsa illaki denk gelirdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…