İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Evet çatlama sorunumuz olabilir lh testinde koyuluk oluyor yoksa oda çıkmazdı önceden çıkmamıştı ama çatlamıyor gibi geliyor o_O kırıp çatlatsak ne nazlı çıktılar :KK45:taş olsa çatlardı bu kadar şeye :mapus:
Olabilir canım her ay değişebiliyor benim ilaçtan mesela düzene oturdu gibi 18-21 arası yumurtlama oluyor bu ay test yapmayı bıraktım ama öyleydi son 2-3 aydır :işsiz:
inşallah bu ay başarırız

Evet çatlama sorunumuz olabilir lh testinde koyuluk oluyor yoksa oda çıkmazdı önceden çıkmamıştı ama çatlamıyor gibi geliyor o_O kırıp çatlatsak ne nazlı çıktılar :KK45:taş olsa çatlardı bu kadar şeye :mapus:
Olabilir canım her ay değişebiliyor benim ilaçtan mesela düzene oturdu gibi 18-21 arası yumurtlama oluyor bu ay test yapmayı bıraktım ama öyleydi son 2-3 aydır :işsiz:
Benim lh tsstleri baya baya koyu olmustu ama çatlamıyor demekki cünkü kopkoyu oldugu zamanları cok gördüm ve değerlendirdim ay hiç sorma ben çatladım o çatlamadı:KK20:

Amin canım inşallah :dua: içeriği günde 400 mcg alabilecek gibiyse yeterli canım her türlü çeşiti çar çünkü aynı işi görüyordur doktorun daha iyi yönlendirir ben inofoliğe başlamadan 1 ay folidoce kullanmıştım :eğlence:
400 folic asit ,150 iod olarak gösteriyor içeriği

inşallah bu ay başarırız
İnşallah canım her ay bir umut tabi ki :dua:
Benim lh tsstleri baya baya koyu olmustu ama çatlamıyor demekki cünkü kopkoyu oldugu zamanları cok gördüm ve değerlendirdim ay hiç sorma ben çatladım o çatlamadı:KK20:
Benimde öyle çok koyu anları yakaladım her şekilde değerlendirdim üstüste değerlendirdim günleri geçen ay silikleşmeye başladığımdan itibaren de değerlendirdim ama olmadı çatlamıyor demek ki diyorum ya da denk düşmüyor henüz zamanı var bilemiyorum o_Obiz çatlayacağız tam ortamızdan dediğin gibi :KK45:
400 folic asit ,150 iod olarak gösteriyor içeriği
iod vitamin herhalde onu pek bilmiyorum ama gayet 400 yeterli canım :anneadayı:

Canlar bugün testim silikleşmiş çatlamış yani . Hepimizden dua bekliyorum bu ay 3. Ayım inşallah tutar :) bugün ilişki yaşayamıycam malesef değerlendiremiycem yumurtlamadan bi gün öncesi ve yumurtlama gününü değerlendirdim ama üst üste olduğu için tahriş oldu bugünü es geçicem malesef :KK43:

İnşallah canım her ay bir umut tabi ki :dua:

Benimde öyle çok koyu anları yakaladım her şekilde değerlendirdim üstüste değerlendirdim günleri geçen ay silikleşmeye başladığımdan itibaren de değerlendirdim ama olmadı çatlamıyor demek ki diyorum ya da denk düşmüyor henüz zamanı var bilemiyorum o_Obiz çatlayacağız tam ortamızdan dediğin gibi :KK45:
iod vitamin herhalde onu pek bilmiyorum ama gayet 400 yeterli canım :anneadayı:

Evet bende seninle aynı durumdayım demekki çatlamıyor bunun içinde iğne tedavisi olmak şart diye düşünüyorum çünkü başka türlü olsa illaki denk gelirdi

X