İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Canlar bugün testim silikleşmiş çatlamış yani . Hepimizden dua bekliyorum bu ay 3. Ayım inşallah tutar :) bugün ilişki yaşayamıycam malesef değerlendiremiycem yumurtlamadan bi gün öncesi ve yumurtlama gününü değerlendirdim ama üst üste olduğu için tahriş oldu bugünü es geçicem malesef :KK43:
Acaba vajinal kurulumu yaşıyorsun sen tahriş oluyor jel mi kullansaydın

İyi bari benimkide octamed 2.dakikada belirginleşti
cok guzel kuzum daha yeni ya ondan. gecen. sali falan di test yaptgimda golge vardi demekki benm erken dollendi diyorm . adet bitti hemen calisma yapti 16 kasimda baktim uzayan akinti var ondan sonra calismaya devam ettim demek tutmus o zamb

cok guzel kuzum daha yeni ya ondan. gecen. sali falan di test yaptgimda golge vardi demekki benm erken dollendi diyorm . adet bitti hemen calisma yapti 16 kasimda baktim uzayan akinti var ondan sonra calismaya devam ettim demek tutmus o zamb
Benim 15kasım bide 22 kasımda oldu o uzayan akıntı 2keremi yumurtladim acaba.Klomenden dolayı.Bide bu ara hep çoğul gebelik sayfalarında buluyorum kendimi istemsizce.Bide tutuyormuş:KK19::KK48:

Evet bende seninle aynı durumdayım demekki çatlamıyor bunun içinde iğne tedavisi olmak şart diye düşünüyorum çünkü başka türlü olsa illaki denk gelirdi
Bence de gelirdi gerçi her koşul gerçekleşse de hamile kalma şansı normal insanda bile %30 imiş canım öyle de oluyor olabilir. Yumurtlama 24 saat içinde bitiyor bir şekilde sperm kalmıyorsa vücutta öyle de kaçırıyor olabiliriz ya da kafaya takmaktan hep bunlaro_O beyinden gelen bir damar aslında yumurtlamayı da çatlamayı da sağlıyor.

ayağımı iyi sürüdüm hala daha sürüyorum Rabbim yakın zamanda K Kutsal Alerji canıma da nasip etsin artalım çoğalalım
Çok sağol canım. Ben şu ameliyatı olayım, doktorla ara vermeden tedaviye devam. Yarın bi de devlete gideceğim. Geç tarih verirlerse gidip özelde yaptıracağım. Dayanamıyorum artık. Dün akşam hapşırmaktan bi hal oldum. Burun tamamen tıkandı. Ağzımdan nefes alınca da boğulacak givi oluyorum. Çok fena yani. Dualarınızı bekliyorum. Sağlığıma kavuşunca yetişeceğim inşallah size.

Sen nasılsın canım! Nasıl gidiyor ?

Çok sağol canım. Ben şu ameliyatı olayım, doktorla ara vermeden tedaviye devam. Yarın bi de devlete gideceğim. Geç tarih verirlerse gidip özelde yaptıracağım. Dayanamıyorum artık. Dün akşam hapşırmaktan bi hal oldum. Burun tamamen tıkandı. Ağzımdan nefes alınca da boğulacak givi oluyorum. Çok fena yani. Dualarınızı bekliyorum. Sağlığıma kavuşunca yetişeceğim inşallah size.

Sen nasılsın canım! Nasıl gidiyor ?
İnşallah canım önce senin sağlığın iyi ol Rabbim meleğinide versin yakın zamanda inşallah
serumlar yataklar devam bu seferde grip oldumm zor ama güzel çok şükür Rabbime canım

Bence de gelirdi gerçi her koşul gerçekleşse de hamile kalma şansı normal insanda bile %30 imiş canım öyle de oluyor olabilir. Yumurtlama 24 saat içinde bitiyor bir şekilde sperm kalmıyorsa vücutta öyle de kaçırıyor olabiliriz ya da kafaya takmaktan hep bunlaro_O beyinden gelen bir damar aslında yumurtlamayı da çatlamayı da sağlıyor.
O zaman kazara hamile kalanlar o şanslı %30dalar demekki bizde %70e giriyoruz herhalde :olamaz: gerçekten beyni serbest bırakmak çok önemli sürekli düşünmek insanda hem stres hem gergin bi ruhsal durum oluşturuyor e zaten %30a girmeye çalışıyoruz al sana stres üstüne stres bir de biz +pcoluyuz off ki ne off :skandal::KK17:

X