İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

cevap veren oldu mu:))) ben dün inofolic combi aldım. kullanacağım hayırlısıyla.

biri cevap verebilir mi :)))))))
Cevabı Yok bu sorunun Google amcaya bile arattım Yok combi sanırım daha çok vitamini içeriyor pco için deniyor şase de mcg olarak inozitol daha fazla combiyr göre mesela yumurtlama için günde 4 paket diyorlar 4000 mcg inozitol yapar ya da 2 içsen 2 bin yapar ama combide en fazla 1000mcg inozitol alıyoruz

cevap veren oldu mu:))) ben dün inofolic combi aldım. kullanacağım hayırlısıyla.

biri cevap verebilir mi :)))))))
inofolic combi aldım ama yumurtalarımın sağlıklı gelişmesi için aldım.

pko falan değilim.

yumurtalıklar için önerebileceğiniz başka ilaç veya başka bir şey var mı kızlar??

ben geçen ay ve bu ay 28 günde adet oldum, daha önceleri 30du. yumurtlama günümü, hesaplamanın haricinde nasıl bilebilirim???

Kızlar bide ben ağır pcos'luyum.Allahtan ümit kesilmez.Bu ay glifor ve klomen kullandım.Klomenle 2.ayım.Tuttu.insallah sağlıkla devam eder
Rabbim o kadar büyük ki o yeter ki ol desin inşallah devam edecek canım glifor klomen çok duydum doktora gideceğim bu ay sonuna doğru ya da regli olunca başlarım herhalde o tarz ilaçlara inofolicle tutturamadım çünkü

Ben bide bu ay inofolic kullanmaya baslayacaktim.Gerek kalmadı galiba

Pco hastasıyım aynen yumurtlama teste görünüyor ama daha olan bir şey Yok kapsül kullanıyorum bu ay şu meşhur aspir yağlarına geçiyorum Sende durumlar nedir canım şasemi kullanıyorsun combi mi
Bende şase kullanıyorum yumurtluyorum ama bence çatlamıyor öyle hissediyorum yarın doktor randevum var bakalım nasıl bir yol izlicez bu yeni bi doktor onun neşer diyeceğini merak ediyorum aspir yagı işe yarıyormu acaba cidden

Genelde internette olumlu yorumlar var belki zayıflattığından kilolularda işe yarıyordur benim kilo problemimde Yok bende doktora gideceğim çatlamıyor herhalde bu ay bol bol incir havuç yemeyi planlıyorum bir dahaki ay da onun kürünü yaparım nasılsa içmediğim şey kalmadı

Valla ben zayıfım kilo problemim yok doktorum bana şase verdi özellikle kapsülü kilolu olanlara veriyorum dedi ama bilrmiyorum tabi doktor sonrası belki tedaviye başlar klomen falan verebilir bana 1yıldan fazladır korunmuyorum çünkü

Benim 6ay oldu olacak vallahi pcolar için 6aydan sonra diyorlar senesini bekleyecekse 1 senedir korunmuyorum o zaman tedaviye başlamak daha mantıklı çünkü şase combi belki fayda ediyordur ama o süreçte kontrolde olmak daha iyi olur.

Evet bencede pcoda yumurtlama sorun oluyor çatlama ayrı bi sorun oluyor inofolicle yumurtlasam bile çatlatamıyorum o yumurtayı boşa kürek çekmek oluyor bu da beklentiye giriyor insan ister istemez belirsizlik olması kötü oluyor adetlerim uzuyor düzenli değil vs. vs.

Benim gibisin hemen hemen canım bazen sürpriz olur 30 olur ama sabit öyle tarihlerim testlerini 15-16.günden itibaren yapmaya başlayabilirsin ama biz yumurtluyorsak 18-19-20 falan anca oluyor maalesef geç ben 21 bile gördüm
ben bu ay ilaç kullandım acaba onun etkisiyle erken olmazmı canım

Evet çatlama sorunumuz olabilir lh testinde koyuluk oluyor yoksa oda çıkmazdı önceden çıkmamıştı ama çatlamıyor gibi geliyor kırıp çatlatsak ne nazlı çıktılar taş olsa çatlardı bu kadar şeye
ben bu ay ilaç kullandım acaba onun etkisiyle erken olmazmı canım
Olabilir canım her ay değişebiliyor benim ilaçtan mesela düzene oturdu gibi 18-21 arası yumurtlama oluyor bu ay test yapmayı bıraktım ama öyleydi son 2-3 aydır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…