İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Merhaba kızlar.. Salı günü yazmıştım sanırım, test yaptım ve silik çıkmıştı. Regl gecikmesi olmadan Normalde 8 aralık ta olmam gerekiyordu anlayacağınız, ama ben 3 gün üst uste sabahları yasadigim mide bulantisindan suphelenerek testi 2 gün sonra tekrar denedim. Ve saniyesinde 2. çizgi çıktı Yine inanamadim ertesi gun tekrar yaptım ve yine cikti. Yani Regl gunumden 4 gun once hamile oldugumu ilk testte anladım Kızım abla oluyor Rabbim isteyen herkese nasip etsin
Çok sevindim canım ne güzel erkenden öğrenmişsin ya :KK49:hayırlısıyla kucağınıza alırsınız inşallah :dua::KK200:

Merhaba hanımlar bu ay ovulasyon testi denedim ilk defa tecrübesizim anlayan var mı acaba yumurtlama yakın mı ,en alttakini bugun yaptım 13.gün ,Adet döngüm 29
Canım bu ovülasyon öyle bir şey ki bir anda koyulaşıyor o yüzden yumurtlama tarihini bilmiyorsan yapmaya devam et en azından diğer aylar yumurtlama tarihine yakın yaparsın :anneadayı: koyulaşmaya başlamış bu Arada öyle aşırı silik değil bir kaç güne yumurtlama olur diye düşünüyorum :anne:

X