İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

amin canm sadece. esimle paylastim daha kan bile verrmedim ama genede cok sag .ol canm benm
Zaten kalp atışını öğrenince millete haber vermek daha iyi canım bende öyle düşünüyorum nasip olursa kese kalp atışı anca sonra bir şey olur herkesle bir daha üzülür insan allah korusun da :dua:

Zaten kalp atışını öğrenince millete haber vermek daha iyi canım bende öyle düşünüyorum nasip olursa kese kalp atışı anca sonra bir şey olur herkesle bir daha üzülür insan allah korusun da :dua:
aynen canm ama benmkiler alinirlar malum 3 cocuga onlar bakacaklar ki gidip kan vereyim

Haklısın canım bende dayanamam anneme kesin söylerim kardeşlerime falan :KK53:
simdi gene yaptim test gene pozitif demekki gercek:KK66: o kadar derin belirtiler yasadim ki. simdisen bulanti kusma mide yanmasi agizda metalik tat. genelde gebeligin ilerleyen haftasinda yasardim

simdi gene yaptim test gene pozitif demekki gercek:KK66: o kadar derin belirtiler yasadim ki. simdisen bulanti kusma mide yanmasi agizda metalik tat. genelde gebeligin ilerleyen haftasinda yasardim
Herkesin her hamileliği farklı oluyor işte kuzum kimisi belirti görmezken kimisi erkenden hissediyor ne güzel hissetmek en azından ben buradayım diyor :KK200:

X