İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Eklentiler

• IMG_20181211_122539.jpg
    IMG_20181211_122539.jpg
    86 KB · Görüntüleme: 61
ula sende boyle dersen. nasip btanm rabbim her serde bir hayir her hayirda bjr ser verirmis bu yuzden sen calismana basla guzelce sonra tevvekul et bak dogurganligin var. ya olmsaydi ne. olcakti sukur can.m sukur
Yok abla öyle değil zaten ben şükrediyorum hep ama içimdeki o şey bi an gitti sanki neden bilmiyorum seytanın vesvesesi olsa gerek sanki herkesin cocugu olacakta bi ben kalacakmışım gibi :KK70:

Ayy MaşaAllah belrtileri yazn kızlar Allah kucagnza almayı nadip etsn
Yaklaşık 7-8gündür hiç ısınamadim ama ateşim 36.7 nin altına düşmedi hiç.Akıntım vardı yaklaşık 2gündür çok azaldı.Dünden beri meme uçları acıyor bide ben esmerim hemen koyulasti.En önemlisi dudaklarim çok kurudu benim,öyleki alt dudağım kabuk tuttu.Mide yanması da cabasi..Allahım herkese nasip etsin

Yaklaşık 7-8gündür hiç ısınamadim ama ateşim 36.7 nin altına düşmedi hiç.Akıntım vardı yaklaşık 2gündür çok azaldı.Dünden beri meme uçları acıyor bide ben esmerim hemen koyulasti.En önemlisi dudaklarim çok kurudu benim,öyleki alt dudağım kabuk tuttu.Mide yanması da cabasi..Allahım herkese nasip etsin
Aminnnnnnnnn aminnnnn Allahım kimseyi umudu yitreck kadar bekletmesnnn.

X