İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

kizlar hepiniz .ayri ayri cok iyi. cok degerli insanlarsinz zaten yureginde annelik aski olan kadin benm gozumde melektr. iyi varsiniz iyi ki. sizleri tanidim reelde olsak bu kadr severmiydik birbirmizi orasi asikar cok iyi ifade edemesemde kendimi. hepinize tessekur etmek istiyorm isim saymaya kalksam inan sabahi zor edrim kisacasi hepinizi cok seviyorum sizinle heycanimi paylasmakta mutluluk duyuyorum rabbim gonlunde annelik aski olan herkese nasip etsin hepiniz anneligi iliklerinize kadar hak ediyorsunuz:)

Sende öylesin canım benim hepimize en güzel en tatlı örneksin rabbim bize de tattirsin senin gibi iyi yürekli bir anne olmayı söylediğin her kelimenin altına imzamı atarım bende hepinizden memnunum Allah razı olsun marttan beri bu sitedeyim kendim olduğum tek topik hepiniz varolun ❤❤❤❤❤❤❤❤❤

bu topik sanada ugur getirecrk nurellam. boyle birbirimize destek verdikce herse dahs guzel oluyor sag ol cansin vallah

❤❤ kalbi güzel kadın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…