İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Bizimle paylaştığın için biz sana teşekkür ederiz. Bizim senden tek istediğimiz olabilir o da dua. Onu da edersin zaten. Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canımcım

uraa bugunde kimse yok bnm uykum geldi sanki. uymak istemiyorm gozum kapaniyor
Sen uyu uyu, uyuycan ki bebiş büyüycek

kuzum ben. dualarima guveniyorm. hhepiniz diyeceksin bak esmanin duasi kabul oldu yurekten dileyin bikez daha anladim rabbim cok merhametli dilyen .kimsenin duasini geri cevirme z ha olmuyorsa rabbim bir hayir sinamistr seymam

İyiyim ablam şükür bugun sana yazdım da cevap vermedin :/
bitanm inan gormedim ben biliyorm ki guzel dileklerini. sunnmusndur kurban olurum k bakma gormesiysem cunku cok saskindim. kizim kucagimda bir yandan yaziyom bir yandan. aglayan. kizimi sustruyorm inan buyuk gonulukten dolayi degil

bitanm inan gormedim ben biliyorm ki guzel dileklerini. sunnmusndur kurban olurum k bakma gormesiysem cunku cok saskindim. kizim kucagimda bir yandan yaziyom bir yandan. aglayan. kizimi sustruyorm inan buyuk gonulukten dolayi degil
Ayyy abla yok dedim görmemiştir de ben de yazamadım daha zaten dışardaydım o sebeple yoksa öyle bişry aklıma valla gelmedi ben kafede okudum yazını duygulandım hatta arkadasa dedim kalk burdan çıkalım yoksa aglıcam

aglama guzel yurekli zehram eminm rabbim sana bu duygunun en guzelini nasip edwcek kuzum hep hayirlisini dile

Kızlar inofolic alacağım bende yarın onu kullanıp çok hamiş kalanlar olmuş :)
Bi de adetimin 2 aydır hep gecikiyor olması rahmim bebeğe hazırlanması mı bu doğru mu acaba ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…