İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Huhuuuu A Annelerin en yorgunu nerdesin yahu? Eşine dedin mi? Nasıl tepki verdin? Kız anlat biraz yahu? Çatladım burda
burdayim bitanm. cocuklari banyo yaptrdim yemek yedirdim cay yaptim kaynanalari cagidim .iki cocugu uyuttum kaldi bitane kuzu esime. soyle supriz yaptim elif sag olsun guzel akil verdi mektup yaz zarfa koy diye bende ole yaptim icine testi de koydum. yemek saldim oturdugu yere. gorunur yere biraktim okudu bu ne diye bende sana gelmis oku okudu okudukca okuyor iki. 3 kez okudu kendine gelemedi. sonra verdigi tepki har bi mi evet bak buda testim anlimdan optu. canm karim benm aslan karim dedi daha kimseye demedim iki gun sonra testi tekrarlayalim dedim. sonra soyleriz dedim tamam dedi

Bencede abla biraz geçsin oyle soylersiniz bende daha kimseye demedim kaynanalar falan bilmiyor benim annem ve kardeşim biliyor sadece oda yardımcı olurlar diye soyledim kalp atışını duymadan demeyi düşünmüyorum

Tesadüfe bak tatlım ben de bu ay yumurtlamamin denk geldiği günlerde gittik 4 gün inşallah iyi gelmiştir o yüzden umutluyum bu ay biraz inşallah bizde de işe yarar tatlım git kesinlikle

Çok güzel yapmissin çok hoşsun gerçekten :) bu arada merak ettim kiz eşinin taktiği neydi yazmissin sordum da görmedin

Bencede abla biraz geçsin oyle soylersiniz bende daha kimseye demedim kaynanalar falan bilmiyor benim annem ve kardeşim biliyor sadece oda yardımcı olurlar diye soyledim kalp atışını duymadan demeyi düşünmüyorum
en iyisini demissin kuzu bizimkiler hemn alinir lar

bitanem once. adet gunu adetten once test yaptim ilk 5 dk pozitif net cizgi sonra 20 dk sonra cizgiler golge gibi oldu. test guvenilir degil bebe tim
Tövbe estağfurullah ilk defa duydm böyle bişeyide evet bebe time güvenilr değil bilyorm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…