İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Canım hatırladım bende de oluyordu yeni evliyken gerçi 1 yıl falan sürdü şimdi yok.

Ayy ağzından bal damlıyo baalll. İnşallah temennileriniz dua niyetine geçer ama kendi adıma dua etmeye artık utanıyorum, isteyen herkese nasip etsin Allah, tek kendime edince bencilmişim gibi hissediyorum:)

Sanırım daha çok yenisin senin adına sevindim tatlım en azindan aylarca beklememjssin inşallah da beklemezsin tez zamanda rabbim nasip eylesin ❤ evet gidicem bu ay olmazsa özele gidicem bakalım
Ben de bu ay olmazsa adetimn 3. Günü gideceğim bakalım. Bir şey yoksa denemeye devam ederim sıkıntı yok.

Kızlar eşim iş değiştiriyor. O da yeni işine geçmeden önce bir termal otelde tatil yapalım 1 hafta dedi. O 1 haftada yumurtlamama denk gelecek gibi. Sıcak suyun iyi geldiğini duydum. Benim 2 arkadaşım kaplıcaya gittikleri ay hamile kaldılar. Bakalım işe yarayacak mı?

Ben cildiyeye gittiğim zaman başka bi sorunla gitmiştim. Bunu da gösterdim ama geçmişti nerydese tam görünmediği için galiba teşhis koyamadı. Temastan olabilir diye krem eldiven vermişti. Ona rağmen çıktı. Bi ara hiç yoktu. Bi kaç aydır çıkmaya başladı hatta arttı. İnşallah geçer canım. Burun etinin birdenbire çıkmış olması ve çocuk tedavisine devam edememek canını sıktı ama çok da kafaya takmıyorum. Demek ki etkiliyor yinede.

Kız yok gün boyu giremedim Ki hiç. Okulda hep koşturmacadaydım sonra da 5 te arkadaşlarla yemeğe gittik. Aboouuuww niye demiyon uz yaaa. Etiketleyin beni böyle haberlerde,, berlitilerde falan.
Tamam bundan sonra etiketlerim canım

aminn canımcım sağolasın

Huhuuuu A Annelerin en yorgunu nerdesin yahu? Eşine dedin mi? Nasıl tepki verdin? Kız anlat biraz yahu? Çatladım burda
Anlatmış canım onceden konuşmuştuk biz. Ben onceki gebeligimde eşime süpriz yapmıştı onu anlattım fikir olsun diye esma ablamda beğendi o şekil yapmış ama bende detay olarak bilmiyorum gelsinde anlatsın bize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…