İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Avuç içim bu. Ortası kurudu. Kenarlarında hala kabarcıklar var. Sarı görünen yerler.

Eklentiler

• IMG_20181210_221213.jpg
    IMG_20181210_221213.jpg
    65,6 KB · Görüntüleme: 24
Sonuçta yüzleşmem gereken bir gerçek var. Ve bence ne kadar erken o kadar iyi her türlü.

Ben o zaman hiç söylemeyeyim. Hakkım yok sanırım konuşmaya. Canım bu ay doktora git muhakkak.

Yok canım hiç alakası yok. Koyu çıkması denk gelmeyle alakalı günün herhangi bir saatinde yaptığın için koyuluğu açıklığı değişiyor.
Sanırım daha çok yenisin senin adına sevindim tatlım en azindan aylarca beklememjssin inşallah da beklemezsin tez zamanda rabbim nasip eylesin ❤ evet gidicem bu ay olmazsa özele gidicem bakalım

Ben gitmiştim doktor ter bezi eğzemasi demişti ve bir iğne yapti hemen iyileşmeye başladi sebebi sıkıntı be stres başka bi sebebi yok bunun demişti
Hadi yaaa, bana doğru düzgün teşhis koyan olmadı. Alerjik denmişti ama neye alerjim var bilmiyoruz. Baktırmadık. Bu ara çok arttı. 3 parmağımda var avuç içimde var.

Hadi yaaa, bana doğru düzgün teşhis koyan olmadı. Alerjik denmişti ama neye alerjim var bilmiyoruz. Baktırmadık. Bu ara çok arttı. 3 parmağımda var avuç içimde var.
Ben o zamanlar baya sıkıntılıydim bi sabah ellirimim parmak uçlarimin kaşintisiyla uyandim bi iki gün bekledim geçmedi daha çok artti gittim cildiye doktoru koydu teşhisi bana iğneden 1 gün sonra senin ki gibi kurumaya bAşladi soyuldu geçti inşallahh seninkide geçer canım

X