İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Ben de varım henüz hamile kalamayan etti 3 :KK43:

Ne tahrişi canım hayırdır?
Canım bem mesela 2 gün üst üste yaptığımda tahriş oluyo evlendiğim zaman çatlama olmuştu kremle tedavi oldum ama doktor 2 günde bir önerdi hassas olduğundan üst üste yapmamamı söyledi eğer yaparsanda aynı çatlama olur bu sefer 10 gün yine kremle tedavi no ilişki dedi :KK70:

Süper görüntü. Bu akşamı değerlendir. Yarın da testi aynı saatte yap ve at bize bakalım.beni etiketle mutlaka :)
@Seymaaao valla canım benim adet bitti 6 sında bugün 10 u test pik gösteriyor adet balangıcından itibaren 10.gün bugün yane :KK70: bu arada ovulasyon testim bu kızlar yorumlardanız memnun olurum Bugun değerlendireyim değilmi ? @canli anne K Kutsal Alerji @Meylen K Kutsal pamuk @Seymaaao @Kutsal panter @Nurlana14
@Mrvttttttt

Selam kızlar. Selam pcolular. Seena Seena 10. Gün pikliyor.benim 14. Gün hala tık yok. Eşim de alışmış,, öğrenmiş Bakıyor teste, yine kocaman bir silik mi çıktı diyor :KK70:
Valla ben bu ay dedim senle @Seymaaao bide @Mrvttttttt sizden haber bekliyorum hayırlı haberler :) sorma ben takvime bakıp günleri değerlendiremedim diye ah vah ediyodum geçen ayda erken adet oldum meğerse erken yumurtluyomusum :KK70:

He evet ne zmn olucaksin belli oldumu
Yok canım. Çarşamba bi doktora daha gideceğim. Ona göre kimde olacağıma karar vereceğim.
Bu arada benim ellerimde içi su gibi bi sıvı dolu küçük küçük kabarcıklar çıkar. Çok kaşınır. Kurur ve geçer. Bugğn bizim bi personel gördü ve bende de vardı, şekerden dedi. Çok korkuyorum. Yarın sabah doktora gideceğim bunun için. Ben de pcoluyum.. Ondan acaba benimki de mi şekerden diye korkuyorum. İnşallah değildir.

Valla ben bu ay dedim senle @Seymaaao bide @Mrvttttttt sizden haber bekliyorum hayırlı haberler :) sorma ben takvime bakıp günleri değerlendiremedim diye ah vah ediyodum geçen ayda erken adet oldum meğerse erken yumurtluyomusum :KK70:
Ben soğan kürüne başladım. Öylesine elimdeki ovu testleriyle de bakıyorum.sadece. Çünkü burun etini aldırıp rahat nefes alayım da sonra doktorla tedaviye devam edeceğim inşallah. O zaman bu beklentinin karşılığını veririm inşallah :KK68:

Düzenleri ve hormonları normal olan kadınlar ovu testi kullanırsa çok daha kısa sürede hamile kalır bence. Sen bu ay hamile kalacaksın. :dua:

Yok canım. Çarşamba bi doktora daha gideceğim. Ona göre kimde olacağıma karar vereceğim.
Bu arada benim ellerimde içi su gibi bi sıvı dolu küçük küçük kabarcıklar çıkar. Çok kaşınır. Kurur ve geçer. Bugğn bizim bi personel gördü ve bende de vardı, şekerden dedi. Çok korkuyorum. Yarın sabah doktora gideceğim bunun için. Ben de pcoluyum.. Ondan acaba benimki de mi şekerden diye korkuyorum. İnşallah değildir.
Ol kuzum olda sağliğina kavuş tez vakitte inşalalhh. Aaaa geçen senede bende çikmişti bi ufak bi resim atabilirmisin aynimi acabaaa

X