İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

şimdi geldim kuzum vallahi az önce aklımdan sen geçiyodun dedim bi giriyimde zehraya yazıyım nasıl oldu diye
Kalp kalbe karşıymış demek canımmm ❤️❤️ Şükür iyiyim canım kanamam falan bayağı azaldı birazda kırmızıya döndü sancım da kesildi canım sen nasılsın

Kalp kalbe karşıymış demek canımmm ❤️❤️ Şükür iyiyim canım kanamam falan bayağı azaldı birazda kırmızıya döndü sancım da kesildi canım sen nasılsın
Evet canım ❤️ öyleyse çok güzel inşallah bi an önce toparlanırsın kuzum doktora git mutlaka ihmal etme. bende çok şükür iyiyim bugün klomene başladım 5 gün kullanacağım bakalım nolacak

Evet canım ❤️ öyleyse çok güzel inşallah bi an önce toparlanırsın kuzum doktora git mutlaka ihmal etme. bende çok şükür iyiyim bugün klomene başladım 5 gün kullanacağım bakalım nolacak
Yok canım Cuma randevum var zaten bakalım ne çıkacak. Klomen hap mı kuzum

Yeni yeni okuyordum sayfalari.. biraz once oturdum bugun misafirim vardi cok sevdigim arkadasim geldi uzaktan onla hasret gideriyorduk simdi uyudu ben de sizleri merak ettim ❤ nasılsın canısı?
Ohhh misafir en sevdiğim ❤️❤️❤️ Bnde şükür canım Cuma’yı bekliyorum kan vermek için:)

X