İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Valla bende gecende gittiğim dr u cok sevdim o kadar hanım hanımcık sorduğum her soruya cevap verdi dinledi Allah razı olsun ya
İşte biz böyle doktorlar istiyoruz ztn sıkıntılı bir dönemde oluyoruz oraya gidincede suaratsiz huysuz doktorlar olunca sıkıntımız 2 ye katlaniyor rabbim sayilarini artirsin inşallahh iyilerle karşilaştirsin :KK200: hepimizi

duzenliyse .de olabilir bazen gec olur ama dongun kacsa ondan 14 cikar. cunku yumurta olayi 14 gunde olusan bise bence gec yumurrtlam 30 gunde fazla dongusu olan icindir
Şimdi abla ben ilk hamile kalmadan önce temiz olduğum gün sayısı 21 di hep 6 gün de adet görürdüm ama dış gebelikten sonra bu döngüm 23 e çıktı ve gene 6 gün şimdi ben ilk gebeliğimde 2 gün geçmişti adetim kan verdim çıkmadı sonra bu gebeliğimde bata 1 kala çiş testi yaptım çıkmadı bu da benim aklıma acaba geç mi yumurtluyorum sorusunu getirdi

İşte biz böyle doktorlar istiyoruz ztn sıkıntılı bir dönemde oluyoruz oraya gidincede suaratsiz huysuz doktorlar olunca sıkıntımız 2 ye katlaniyor rabbim sayilarini artirsin inşallahh iyilerle karşilaştirsin :KK200: hepimizi
Amiiinnn kuzum cümlemizi insallah ❤️❤️❤️

Şimdi abla ben ilk hamile kalmadan önce temiz olduğum gün sayısı 21 di hep 6 gün de adet görürdüm ama dış gebelikten sonra bu döngüm 23 e çıktı ve gene 6 gün şimdi ben ilk gebeliğimde 2 gün geçmişti adetim kan verdim çıkmadı sonra bu gebeliğimde bata 1 kala çiş testi yaptım çıkmadı bu da benim aklıma acaba geç mi yumurtluyorum sorusunu getirdi[/QUOTE kuzu. bence hormonlarla alakali bir durum. kana gecmesi idrara gecmesi. bunyeddn bunyeye. fark bu yuzden doktorlar gecikmede 2 3 gun. sonra test yapin diyorlar

Valla zorlanıyorum ya hemen yoruluyorum belim ağrımaya başlıyor en hareketli olmam gereken dönem ama benim hiç hareket edesim yok napcam bilmiyorum bu şekilde :)
Ahahah napalım artık 6 ay daha cekeceksin sonra biraz daha sonra da tadını çıkaracaksın ❤️

X