İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Yaaaa ilk defa duydum:))
Valla balım ben bi kitap okudum o kitapta suyla ilgili bilgilerde vardı benim alanım felsefe tasavvuf falan olduğu için dikkatimi çekti ve muhteşem bilgiler geldi o kitaptakiler sonra araştırdım ciddi anlamda suyun hafızası olduğunu gördüm ve denemekten ne çıkar ne kaybedicem diye denemeye karar verdim çok şükür Rabbimde boşa çıkarmadı:)

Valla balım ben bi kitap okudum o kitapta suyla ilgili bilgilerde vardı benim alanım felsefe tasavvuf falan olduğu için dikkatimi çekti ve muhteşem bilgiler geldi o kitaptakiler sonra araştırdım ciddi anlamda suyun hafızası olduğunu gördüm ve denemekten ne çıkar ne kaybedicem diye denemeye karar verdim çok şükür Rabbimde boşa çıkarmadı:)
Ay hadi bizde deneyelim o zaman ya :)))

Kızlaaarrr ben bi yerde görmüştüm suyun hafızası varmış ve kelimelere göre su molekülleri şekil alıyormuş ben evlendiğim ilk günden beri korunmadım ve 6 adet dönemi atlattım en son ki adetimin bittiği gece itibariyle her gece bir bardak suya şu an hamileyim ve bebeğimde bende çok sağlıklıyız dedim yarısını içtim yarısını başucum koydum sabah uyanır uyanmaz da o yarısını içtim sonuç o ay Allahın izniyle hamile kaldım bide bunu deneyin eğer böyle şeylere inanırsanız (not: ben bunu yaparken eşim benimle çok dalga geçmişti çünkü gerçekten acayip bir inançla yapıyordum :) )
Şaşkınlıkla okudum canım gerçekten çok ilginç işte suyunda bir hikmeti varmış bu arada hayırlı olsun canım :)

seymam ben galiba hastayim yorgunum. cocuklarin hastaligi gecmis olabilir
İnşallah sadece bir hastalık bulaşması değildir esmam❤️

Ben de YÖK

Ben de yoktur kuzum ya . Sanmıyorum yani
Teyy Allahım, hamilelik bir top sanki herkes birbirine atıyor yahu. Kızlar herkes ümitvar olup inşallah ben de hamileyimdir desin lütfen ama :KK43:

yok balim belki yumurtluyorum:KK66::)
Hee esma he adet günü yumurtlama, öyle mi?
Ay kizlar ne kadar mutluyum 10 sene önceki doktorumu buldum tesadüfen ve infertilite bölümüne. Bakiyormuş Rabbim hiç daraltmiyo kurban olduğumm şükürler olsun randevumuda aldim:spor::KK55:
Canım çok sevindim senin adına. Senin moralinin yerinde ve içinin rahat etmesi herşeyden önemli. Hadi hayırlı olsun canımcım❤️

hani emiyor ya. cocuk belki yumurtlama gecikmistr
hıhı evettt çok doğruuu!!!

Heh şöyle kuşum ama lütfen fazla şey etme hee 3 damla kafiii:KK48:
Ahahhahaha kız sümeyra çpk güldüm hee buna, Allah da seni güldürsün:KK70:

Hayırlı geceler canlarım ❤️ Size merak ettiğim bilry sormak istiyorum düzenli adet olan biri düzenli bi şekilde yumurtluyo mudur ?
Ben de bunu merak ediyorum. 3 ay deneyeceğim bakalım her ay aynı zamanda mı yumurtluyorum?

Anladım ablacım peki düzenli olup geç yumurtlama olabilir mi
Benim öyle canım. Düzenli ama geç yumurtlama.

Şimdi abla ben ilk hamile kalmadan önce temiz olduğum gün sayısı 21 di hep 6 gün de adet görürdüm ama dış gebelikten sonra bu döngüm 23 e çıktı ve gene 6 gün şimdi ben ilk gebeliğimde 2 gün geçmişti adetim kan verdim çıkmadı sonra bu gebeliğimde bata 1 kala çiş testi yaptım çıkmadı bu da benim aklıma acaba geç mi yumurtluyorum sorusunu getirdi
Canım sen bence ovu testi al bu ay ne dersin?

Bu gece herkes kayıp :/ nerdesiniz millet ya ben geldim bugun kimse yok :KK43: @Kutsal panter Kutsal Tiramisu Kutsal Tiramisu Kutsalsekerpare Kutsalsekerpare @cheesecake-im @Sumyak123 @Wishmaster @dilzapek @Meylen hanımlaaarrr huhuuuu :) ❤️❤️❤️
Burdayıııımmmmmm❤️❤️

Kızlaaarrr ben bi yerde görmüştüm suyun hafızası varmış ve kelimelere göre su molekülleri şekil alıyormuş ben evlendiğim ilk günden beri korunmadım ve 6 adet dönemi atlattım en son ki adetimin bittiği gece itibariyle her gece bir bardak suya şu an hamileyim ve bebeğimde bende çok sağlıklıyız dedim yarısını içtim yarısını başucum koydum sabah uyanır uyanmaz da o yarısını içtim sonuç o ay Allahın izniyle hamile kaldım bide bunu deneyin eğer böyle şeylere inanırsanız (not: ben bunu yaparken eşim benimle çok dalga geçmişti çünkü gerçekten acayip bir inançla yapıyordum :) )
Canım ben inanırım böyle şeylere, hatta senin dediğin gibi bir de dua okunabilir mesela hamilelikle ilgili. Demek ki suya dua okunup içilmesinde bir mantık varmış anlamış oldum.❤️

İnşallah sadece bir hastalık bulaşması değildir esmam❤️

Teyy Allahım, hamilelik bir top sanki herkes birbirine atıyor yahu. Kızlar herkes ümitvar olup inşallah ben de hamileyimdir desin lütfen ama :KK43:

Hee esma he adet günü yumurtlama, öyle mi?

Canım çok sevindim senin adına. Senin moralinin yerinde ve içinin rahat etmesi herşeyden önemli. Hadi hayırlı olsun canımcım❤️

hıhı evettt çok doğruuu!!!

Ahahhahaha kız sümeyra çpk güldüm hee buna, Allah da seni güldürsün:KK70:

Ben de bunu merak ediyorum. 3 ay deneyeceğim bakalım her ay aynı zamanda mı yumurtluyorum?

Benim öyle canım. Düzenli ama geç yumurtlama.

Canım sen bence ovu testi al bu ay ne dersin?

Burdayıııımmmmmm❤️❤️

Canım ben inanırım böyle şeylere, hatta senin dediğin gibi bir de dua okunabilir mesela hamilelikle ilgili. Demek ki suya dua okunup içilmesinde bir mantık varmış anlamış oldum.❤️
Valla bende hiç bilmiyorum ki ben hamileliklerimden bu kanıya vardım canısı ovulasyonuda 1 2 ay hamile kalmazsam alırım :)) gel kız gel buralar sensiz olmiyyy anaammm ❤️❤️❤️:KK70:

X