İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Kızlar ben iki gün önce yapmıştım ama sonra görünmedi :/ Ne kadar güvenilir bilmiyorum.

Eklentiler

• CF7353C9-1A2D-4BD2-A3A2-1A37BE223B0C.png
    1.016 KB · Görüntüleme: 66
  • 871F2FD8-5C50-4299-A1CF-E310FBEE8523.jpeg
    96,1 KB · Görüntüleme: 67
Bende bu ayda olmadi oysaki cok iyi degerlendirmistik adet belirtileri basladi

bana ince bi silik çizgi var gibi geldi canım yaa,ikinci fotoda özellikle,yani heveslendirmeyim diye demedim ama benim dışımda da farkeden olunca deyim dedim
Ben de gördüm kuzum ama olduğunu düşünmüyorum hayırlısı İnşaAllah vardır tabi de . Hepimiz çift çizgileri görürüz en kısa zamanda

Bende de 3gün önce kahverengi leke geldi ve sancılarım da 3gün önce başladı canım.Senin ki kan gibi mydi yoksa kahve leke mi ?

aynen

canim 2 buyuk damla seklinde rengi baya koyuydu. kirmizi degildi.
Kızlar siz ikiniz hamişsiniz bence

Buharlaşma çizgisi değil midir yani bu? İki üç dakika sonra çıktı ama bilmiyorum
Yok canım ben de niye çıkmadı peki. İnşallah hamişsindir.

Tabi söylediklerin hamilelik belirtisine benziyor bence yarın sen de test yap çıkar gibime geliyor

@AllahvarAllahyar canım anca okudum arar ara bazı mesajları. Değerin dusuyormus gözün aydın inşaallah bundan sonra Rabbim hayırlı sağlık bir evlat almak nasip etsin kucağına . Ben sabah 6 da bi uyandım çok kötüyüm kustum, sonrada hep ogurdum. Evde dramamine kalmış bi önceki gebelikten onu içtim yoksa hastaneye gitcektik. Çok zorlanıyorum bu sıra Rabbim yardım etsin. Ilaci içince rahatlattı uyumuşum sonra . Cuma vakti bi uyandım sonra yine uyumuşum. 4te uyandım. Bişeler yedim. Ilacin etkisi azalmaya başladı midem bulanıyor hafiften

Amiiinnn kuzum amiinnn herkesin gönlüne göre versin insallah cok mutlu oldum insallah bu şekil sıfırlanır
Canım hayırlısı olsun senin adına sevindim. İnşallah sıfırlanacak değerin.banada doktor kimyasal dedi. Değerim 9.25 den 0.9 a düşmüş . Ama ne akıntım var kahverengi ne de kanamam var. Hiç bişey anlamadım anlayacağın.

Bata 5 6 gün var olabilir mi acaba? Hamilelikten ziyade günlerdir kasık ve bel ağrısı çekiyorum eğer hamile değilsem hastalık var demektir ondan korkuyorum biraz.
Canim senin gibi pazrtesiden beri agri cekiyorum adet agrisi kadar siddetli olmasada baya baya helirgin hissettiryo ve devamli benim testim de senin gibi kan testim 38 hamileyim inan o teste

Canim senin gibi pazrtesiden beri agri cekiyorum adet agrisi kadar siddetli olmasada baya baya helirgin hissettiryo ve devamli benim testim de senin gibi kan testim 38 hamileyim inan o teste
İnşallah öyledir. Hayırlı olsun, sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah

ben laboquick aldim.10 lu.internetten siparis verdim.
Canım laboquick testinin ovulasyonunu kullanıyorum çok memnunum. Bu ay hamilelik testini aldım değerim 7 iken gölge gibi bir çizgiyle öğrendim. Ama kimyasal oldu. Yani değer 7 iken bile gösyeriyor bence iyi bir marka güvenle kullanabilirsin. Arkadaşlarada öneririm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…