İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Benim sancılar başladı sonra lekenme geldi zaten hemen adet oluyorum sandım ama devamı gelmedi.Inşallah yerleşme kanamasıdır canım.
canim benim de moralim bozuldu. eşime soylemedim ama adet oluyorum diye uzuldum ama gerisi gelmedi. o gece de yazmistim gogus uclarim oyle cok yandi ki agri degil yanma idi uykumdan uyanmistim ve uyuyamadim.insallah dedigin gibi yerlesmedir.

gonca1907 heyecanlandim. bugun yapacak misin gercekten? sonucu yazmayi unutma.
komik bir şey oldu :)) AL-Bİ testini kullandım. test yapmak için lavaboya gittiğimde elim ayağıma dolaştı idrar örneği alacağım küçük şeye 1 damla idrar toplayabildim ancak ve sonuç koccaman tek başına yapayalnız nur topu gibi tek çizgi yani yanlış oldu. gerçek sonuç yarınki idrar testime kaldı tek damla geldiği için güvenemedim ama hayırlısı olsun belki de değilim.

canim o zaman sonuç dogru diyemeyiz.yarini bekleyecegiz o zaman:) test de boşa gitmiş.

canim o zaman sonuç dogru diyemeyiz.yarini bekleyecegiz o zaman:) test de boşa gitmiş.
bürodaki erkekler namaz için abdest almaya geçeceklerdi, ben de bunu unuttum. lavaboya girince aklıma geldi. öyle sıkışmışım ki testi bile zorla çıkardım. canım sıkıldı ama yanlış olduğu için hala azzıcık bir umudum var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…