İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

bürodaki erkekler namaz için abdest almaya geçeceklerdi, ben de bunu unuttum. lavaboya girince aklıma geldi. öyle sıkışmışım ki testi bile zorla çıkardım. canım sıkıldı ama yanlış olduğu için hala azzıcık bir umudum var:KK17:
canim senin bat bugun muydu?

canim senin bat bugun muydu?
yok canım 4 gün var :)) ben öylesine 5tllik testten yaptım ama onu da elime yüzüme bulaştırdım :)) asıl testi yarın ilk idrarımla yapacağım. ilk kasık batmalarımın sancılarımın üzerinden 3 gün geçti.

yok canım 4 gün var :)) ben öylesine 5tllik testten yaptım ama onu da elime yüzüme bulaştırdım :)) asıl testi yarın ilk idrarımla yapacağım. ilk kasık batmalarımın sancılarımın üzerinden 3 gün geçti.
daha cok varmiş canim. testi dogru yapsan da cikmayabilirdi.

Zehrammm hadi bakalım bununla son bulsun. Bundan sonrası için sağlıkla gelsin bebişin❤️

Çıkar bence canımcım

Çok sevindim canım hayırlı olsun. Sağlıkla gelsin bebişin ❤️❤️❤️

Kızz ne buharlaşma çizgisi bal gibi hamilesin. Hayırlı olsun. Ne güzsl 1 günde 2 hamiş
Buharlaşma çizgisi değil midir yani bu? İki üç dakika sonra çıktı ama bilmiyorum

Eklentiler

• 2018-12-07-09-44-16-764.jpg
    2018-12-07-09-44-16-764.jpg
    73,3 KB · Görüntüleme: 63
Çok sevindim canım hayırlı olsun inşallah artarak devam eder :nazar::KK200:

Bence çizgi ama yanıltmış olmayayım yarın tekrarla derim inşallah seninledir bebegin canım :dua:

Bende öyle canım ama bizde

Bence 2.yumurtadan oldu canım diğeri için çok gecikmiş olacak imkansız değil ama istisna değilse öyle olmalı :emir_bebek:

Amin canım inşallah kalacaksın kimyasaldan sonra çok kolay diyenler var hatta :halay:
Şöyle bir çizgi oluştu iki üç dakika sonra hamile olabilir miyim acaba

Eklentiler

• 2018-12-07-09-44-16-764.jpg
    2018-12-07-09-44-16-764.jpg
    73,3 KB · Görüntüleme: 59
merhaba ilk defa yazıyorum bu siteye yeni üye oldum. benim son reglim 14 kasımdaydı. takvime göre reglime 2 gün var. bir haftadır sırt ve bel ağrısı çok şiddetli derecede baş ağrımda var baş ağrım geçti ama hayatımda hiç böyle baş ağrısı yaşamadım. göğüslerimde çok ağrılıydı dokunsan acıyordu şimdi biraz hafiledi sanki ağzımda değişik bir tat var acı bir tat o da bi gidip bir geliyo ara ara midemde bulanıyo ama çok değil bilmiyorum bunlar gebelik belirtisi olabilir mi? çok okudum belirtileri bazıları psikolojik diyor. ama tüm belirtilerde aynı anda yaşanır mı? 2 gün sonra regl olmazsam test yapıcam ümitlenmek istemiyorum ama inşallah gebeyimdir :KK43:

merhaba ilk defa yazıyorum bu siteye yeni üye oldum. benim son reglim 14 kasımdaydı. takvime göre reglime 2 gün var. bir haftadır sırt ve bel ağrısı çok şiddetli derecede baş ağrımda var baş ağrım geçti ama hayatımda hiç böyle baş ağrısı yaşamadım. göğüslerimde çok ağrılıydı dokunsan acıyordu şimdi biraz hafiledi sanki ağzımda değişik bir tat var acı bir tat o da bi gidip bir geliyo ara ara midemde bulanıyo ama çok değil bilmiyorum bunlar gebelik belirtisi olabilir mi? çok okudum belirtileri bazıları psikolojik diyor. ama tüm belirtilerde aynı anda yaşanır mı? 2 gün sonra regl olmazsam test yapıcam ümitlenmek istemiyorum ama inşallah gebeyimdir :KK43:

Adet öncesi belirtileryle gebelik belirtileri çok benziyor birbirine .Emin olmak için yarın sabah ilk idrarınla test yap canım.

canım zaten 2 gün kalmış. bence yarın sabah test yaptır. negatif çıksa bile üzülme adetini bekle. belirtilerin gebelik gibi :)

X