İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Canım hayırlısı olsun senin adına sevindim. İnşallah sıfırlanacak değerin.banada doktor kimyasal dedi. Değerim 9.25 den 0.9 a düşmüş . Ama ne akıntım var kahverengi ne de kanamam var. Hiç bişey anlamadım anlayacağın.
KuZum o değerde artık kanama olmaZ ki yoksa senin hiç mi olmadı

Canım laboquick testinin ovulasyonunu kullanıyorum çok memnunum. Bu ay hamilelik testini aldım değerim 7 iken gölge gibi bir çizgiyle öğrendim. Ama kimyasal oldu. Yani değer 7 iken bile gösyeriyor bence iyi bir marka güvenle kullanabilirsin. Arkadaşlarada öneririm
canim bata kaç gun kala yapmistin testi?

Youlost16 Youlost16 canım anca okudum arar ara bazı mesajları. Değerin dusuyormus gözün aydın inşaallah bundan sonra Rabbim hayırlı sağlık bir evlat almak nasip etsin kucağına . Ben sabah 6 da bi uyandım çok kötüyüm kustum, sonrada hep ogurdum. Evde dramamine kalmış bi önceki gebelikten onu içtim yoksa hastaneye gitcektik. Çok zorlanıyorum bu sıra Rabbim yardım etsin. Ilaci içince rahatlattı uyumuşum sonra . Cuma vakti bi uyandım sonra yine uyumuşum. 4te uyandım. Bişeler yedim. Ilacin etkisi azalmaya başladı midem bulanıyor hafiften :kusmuk:
Allah kolaylık versin canım kolay değil ama evlat için çekeceksin mecburen ❤️ O kusma daha çok tutunmasını saglıyomus sana bu sana büyük bir moral kaynağı olsun insallah ❤️❤️❤️

KuZum o değerde artık kanama olmaZ ki yoksa senin hiç mi olmadı
Canım ben ayın 19 da hastalandım adet
Bittikten 1 hafta sonra 6 gün süren kahverengi akıntım geldi ve akıntımım başladığı gün değerim 6.9 du. 4 gün sonra değerim 9.25 oldu ve o gün yumurtladım. 2 gün sonra bugünde değerim 0.9 çıktı. Rahimde hamilelikten dolayı kalınlaşma vardı oda azalmış dedi doktor. Benim yaşadıklarım pek anlaşılır gibi olmadı anlayacağın. Doktorda Tekrar kanaman gelebilir kimyasal dedi yolladı beni.

Yerleşme kanamasına benziyor canım,güzel haberlerini alırız İnşAllah.Yerleşmeden sonra beta hcg daha iyi yükselir zaten ,bikaç gün sonra test yaparsan çıkar inŞAllah.
Insallah tatlim ya hrr gecen gun olumsuz dusunmeye baslamistim ki bugun hic beklemediğim anda geldi insallah yerlesmedir:KK51:

X