İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

aynen balim. en. son ki iliskiye gore hesabliyip yapacm
Yaa Esma ben de heycanlanmıştım ya. Yapmadan önce haber ver muhakkak. Bu arada konuya baktım. Eğer ciddiye alan birileri olsaydı yorumları okumak isterdim, bu konuda benim de bir eksiğim var, bi doktora gidebilirim belki.

Yaa Esma ben de heycanlanmıştım ya. Yapmadan önce haber ver muhakkak. Bu arada konuya baktım. Eğer ciddiye alan birileri olsaydı yorumları okumak isterdim, bu konuda benim de bir eksiğim var, bi doktora gidebilirim belki.
kuzum ne kerekiyorsa yap balim senin adina sevindim dogru bir karar

Ayy inşallah Zehrammm, dermanımız azalıyor ama ümit tavan her ay :KK66:

Kesinlikle strestendir. Benim de adetim sadece bu ay 7 gün gecikti. Ama sonuç negatif canım.

Yarın test yapacak mısın?

Heyyy neresi bakim orası, bana da deyin ben de bi yorum yapayım :KK66:
Aynende öyle şeymam Allahım güneşin doğsnu bize anlamlı kılsnnn inşaAllah sabah yeni hamiş haberleryle uyanırz kaldı geceden sonra Şafak. 4

Günaydın Hanımlar,

Hala adet olmadım bugun adet günüm :) Ama inanırmısınız tek belirti bile yok ne adete ne de hamileliğe dair. Ne agrım var ne sızım, ne bulantım hiçbir sey yok, bugün olmazsam yarın sabahtan test yapacagım. ben bata 6 ve 4 gün kala test yapmıstım negatif cıkmmıstı normal testlerden. Hayırlısı ile inş bu sefer çift çizgiyi görürüm.

İnş burdaki herkes tez zamanda görür o 2. çizgiyi :)

Günaydın Hanımlar,

Hala adet olmadım bugun adet günüm :) Ama inanırmısınız tek belirti bile yok ne adete ne de hamileliğe dair. Ne agrım var ne sızım, ne bulantım hiçbir sey yok, bugün olmazsam yarın sabahtan test yapacagım. ben bata 6 ve 4 gün kala test yapmıstım negatif cıkmmıstı normal testlerden. Hayırlısı ile inş bu sefer çift çizgiyi görürüm.

İnş burdaki herkes tez zamanda görür o 2. çizgiyi :)
Şimdilik güzel haber kuzum insallah olmazsın ❤️ Rabbim herkese 2. Çizgiyi en koyusundan görmeyi nasip eder insallah ❤️❤️❤️

X