İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Bende pazartesi yapcam canım testi, tabi eğer o zamana kadr adet olmazsam.Hakkımızda hayırlısı İnşAllah. Birlikte güzel haberleri alırız umarım.
bekle bizi yaaa,aynı saatte yükleyelim testleri buraya,güçlerimizi birleştirelim şakası bi yana ben cumartesi yapacam sanırım ,sizinle pazartesi bi daha yaparım

Kizlar sizce tutturdum mu bu sefer
valla canımmmm inşAllah yaa,silik çizgi için şüpheli derler ama ben kimi duyduysam hamile çıktı,benimde 4 gün geçince silik çıktı,ertesi gün kanda 60 küsür çıkmıştı,bence sabırlaa bekleyen muradına erdi inşAllah

Canim bende o uuzden her gun yapiyorm 11. Gun negatidti iki gundur koyulasiyo tekrar cikti

Bide cok agrim var pazrteso sali bi basladi gitmeyen bi agri boyle eglip kalkarken beni yoran bi agri sanki icim sis de aciyo yerlesme agrisi dedi doktor tam da supheli iliskiyle ayni 10. 11. Gunler bugun

Baya idare etmiş yine de seni. Çok amaçlı ovu testi olmuş seninki

Kutsalsekerpare seymammm nasılsın seninle konuşmayı özledim inan
Zehram iyiyim sen nasılsın, ağrıların nasıl? Bir de adaşından çokhayırlı haberler aldım mutluyum. Darısı sana, gülme sırası sen de canım.
Kizlar sizce tutturdum mu bu sefer
Yaaaa canımmm bence de hamilesin hayırlı olsun. Hemen bi özele git kan ver hadiiii. Ben olsam 5 dakka duramam.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…