İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Baya idare etmiş yine de seni. Çok amaçlı ovu testi olmuş seninki :KK66:

Zehram iyiyim sen nasılsın, ağrıların nasıl? Bir de adaşından çokhayırlı haberler aldım mutluyum. Darısı sana, gülme sırası sen de canım.

Yaaaa canımmm bence de hamilesin hayırlı olsun. Hemen bi özele git kan ver hadiiii. Ben olsam 5 dakka duramam.
Aynen merak :rolleyes:

bekle bizi yaaa,aynı saatte yükleyelim testleri buraya,güçlerimizi birleştirelim :halay:şakası bi yana ben cumartesi yapacam sanırım :KK54:,sizinle pazartesi bi daha yaparım

Olur valla hepimiz brlkte pozitif testleri koysak ne güzel olur:halay: Bu son 4gün geçmek bilmez şimdi.Bende dayanamayıp pazar yapablrm ama adet olacakmışım gibi sancım da var.Offf offf karmakarışık duygular yaşıyoruz resmen .

Zehram iyiyim sen nasılsın, ağrıların nasıl? Bir de adaşından çokhayırlı haberler aldım mutluyum. Darısı sana, gülme sırası sen de canım.

Yaaaa canımmm bence de hamilesin hayırlı olsun. Hemen bi özele git kan ver hadiiii. Ben olsam 5 dakka duramam.
Şükür canım bende iyiyim hamd olsun dün sancı cektim daha da çekmedim öyle bi iki kere vurdu gitti ayıptır söylemesi pedime bayağı da gelmiş bişryler ufak ufak ama anlamıyorum ki işte ne geldi bayağı da arttı geçen iki güne göre insallah bi sunu atlatayım da bitanem insallah bende size hayırlı haber verebilirim ama bu sefer öğrendiğim de kalp atışını duymadan kimseye söylememeyi düşünüyorum çünkü arkasından kötü bişey oldu mu insan cok üzülüyo...:KK43: adaşım benim vuslat ne zaman değil miydi kiz o da mı hamile kiii

Olur valla hepimiz brlkte pozitif testleri koysak ne güzel olur:halay: Bu son 4gün geçmek bilmez şimdi.Bende dayanamayıp pazar yapablrm ama adet olacakmışım gibi sancım da var.Offf offf karmakarışık duygular yaşıyoruz resmen .
ya herkes ağrım var diyo hamileler ama ümitlenmek istemiyorum benimde çok ağrım ya

Cok sagol canim ilk ikisinde bende oyleydim ama bu sefer temkinli ve sabirliyim sanirim bide korkuyorum galiba bisi olcak diye

Örneğin bana Çarşamba akşam iğneyi vur dedi cuma başla demişti. Cuma,, cumartesi ilişki sonra gün aşırı.
o zaman bizim testlerde çift koyu çizgide çatlamış olmadığından o günlerin yine bir öneminin kalmadığı anlaşıldı gibi,o zaman bu ay ben hesaplamaları yanlış yaptım,ümidim iyice azaldı :KK43:

Benim de 3gündür hafif hafif sancı giriyor geçiyor canım.İnşAllah bebişler yapıyordur.:emir_bebek:
yok benim hafif değil canım ya,adetin ilk günü olan sökülmeye çalışma ağrısı gibi,normalde olmayan ama adete benzeyen ağrı

o zaman bizim testlerde çift koyu çizgide çatlamış olmadığından o günlerin yine bir öneminin kalmadığı anlaşıldı gibi,o zaman bu ay ben hesaplamaları yanlış yaptım,ümidim iyice azaldı :KK43:
Canim o belli olmaz iste her doktor farkli diyo catlama icin sonucta 24 saatlik bi surec yani umidini yitrme ben artik soktora gitmicem siyordum ki galiba hamileyim dusun

X