İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Belli olmaz canım o hemen olumsuz düşünme ,kişiden kişiye değişir ağrılar da belirtiler de.
hayırlısıyla canım ya,böyle oldukça da alıp test yapasım geliyo,yarın şöyle mübarek gün yüzü suyu hürmetine alıp yapsam diyorum,sonra yine b... yeme otur bekle diyorum :)

Canim o belli olmaz iste her doktor farkli diyo catlama icin sonucta 24 saatlik bi surec yani umidini yitrme ben artik soktora gitmicem siyordum ki galiba hamileyim dusun
Ay inşAllah canım yaa,doktorun da demiş,bizde gördük çizgiyi,sevin bence canım artık hayırlısıyla

Canımcım en ağrısız şekilde atlatırsın inşalalh. Herkese söylemiş miydin Zehram? Bence sadece bize söyle bir dahaki sefere. Hatırlarsana sana bir arkadaşımdan bahsetmiştim, adı Zehra zor bir durumda diye onun için hayırlı haber aldım. Darısı sana inşallah

Dedi ama o da yarin gel kan alalim dedi sonucta benim durumum karisik canim rahmimde perde varya o yuzden baaklm insallah saglikli olur devam eder
İnşallah canım sağlıkla gelsin sağlıkla dolsun bebiş

Cok sagol canim ilk ikisinde bende oyleydim ama bu sefer temkinli ve sabirliyim sanirim bide korkuyorum galiba bisi olcak diye
Hiç korkma, korku dua gibi canım, korkunca korktuğun oluyor, sen ümitli ol, mutlu ol tadını çıkar.

@Sumyak123 sonucun çıktı mıııı canımm? iyi misin?
Aynen ya @Sumyak123 nasılsın ne haber?

İnsallah olur canim ya esim diyorki seviniyorum ama icimde bi korku ayni durumdayim ise gitmek istemiyorum bisi olur diye suan

Kaç yıllık evlisin, ne zamandır beniş istiyorsunuz? Korkunuz eskiye dayanıyor sanırım.
Canim 2 bucuk yil olmak uzere uc aylik evliyken dis gebelik ameliyat oldu sonra cok korktum dusunmedim sonra bir bucuk sene sonra gecen martta basladim mayisda oldu ama kurtaj oldum kalp atisi olmadi dusmeye basladi sonra perde cikti ameliyat oldum simdi 3 aydir deniyordum 3. Ayimda tuttu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…