İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Yakıp kavurmadan kucagımza vercek bi'iznillah

Valal ben yandım ya bu ay cidden. Ama kendimi sakinleştirmeye çalışıyorum, üzülmüyormuş gibi yapıyorum kısaca
Elimzden bişy gelmiyorki o istemezse dal yerinden kıbırdamaz bizim tek ilacmz birbrmze dua etmek cok belrtiler takldm yıkldm snra olrna bırktm kuzu Ama öle bianda geliyorki ummadgn anda.

Elimzden bişy gelmiyorki o istemezse dal yerinden kıbırdamaz bizim tek ilacmz birbrmze dua etmek cok belrtiler takldm yıkldm snra olrna bırktm kuzu Ama öle bianda geliyorki ummadgn anda.
Ben de sebepler planında elimden geleni yaptım bu ay ama olmadı. Artık deneyeceğim bişey kalmadı. Bu ay kafama çok takmam inşallah

Duygulandrdn beniii ..... Allahım nolur nolur sen bizi o güzel duygdan mahrum etme
Aminnnnnnnnnnnnn İnşaAllah O kadar istiyorum ki hani mis gibi koklayayım öleceksem bile tevbe de onu yaşayayım . İnsan yeniden doğar en güzel koku evlat kokusu derler ya

Aminnnnnnnnnnnnn İnşaAllah O kadar istiyorum ki hani mis gibi koklayayım öleceksem bile tevbe de onu yaşayayım . İnsan yeniden doğar en güzel koku evlat kokusu derler ya
Öyle deme ne olr (((( Allahım tez vakitte kucagnı göbüşünü doldrsnnnnnnnnnnnnn aminnnnn

Öyle düşünme şakın her şey vaktine esir . Ben ilk baştan beri istiyorum 5.ayımız ama vardır Rabbimin bir bildiği İnşaAllah çok bekletmeden bize de nasip eder

Allahım hayrlısyla nasip eder yeterki ümidini kesme

Öyle deme ne olr (((( Allahım tez vakitte kucagnı göbüşünü doldrsnnnnnnnnnnnnn aminnnnn
Rabbimin gücüne gitmesin de . Küçüklüğümden beri çok severim çocukları .Ana okul öğretmeni olsan olurmuş derlerdi . Aminnnnnn canım benim İnşaAllah hepimizin hem kucağı hem de göbüşü dolarrrrr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…