İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Aynen kuzum kesinlikle ama uyandım şimdi bayagıııı akıntı gelmiş böyle adet gibi nerdeyse kırmızıya dönmüş kuzum ama yarın randevum var bakar herslde sonra da başka bi dr a muayene olcam zaten

Aynen canım ama pcolu çoğu kişi hamile kalıyo okuyoruz buralarda

Canim ilk bebek olunca insan daha sabirsiz,daha heyecanli oluyor.Biz iki yil istemedik. Şimdi iki ay beklemek zor geldi gercekten. inşallah en kisa zamanda bebeklerimizi kucagimiza aliriz biz de. bu ay nedense ben de cok umutluyum. farkli hissediyorum. belki de cok istedigim icin bilmiyorum. guzel haberlerini bekliyorum.

Ozgur06 @Adlinaa kızlar gunaydin. bata son 4 gun... yeni belirtiler var mi? son durum ne ? test yapmayi dusunuyor musunuz? benim testlerim bugun gelebilir. bugun yarin yaparim diye dusunuyorum.
canım valla heyecan dorukta,bende hala aset olacakmışım gibi ağrı ve şişkinlik dışında bir şey yok,sanırım adet olacam,hatta belki günümden önce,bende de test var,2 gündür dolapta bekliyor,cumartesi bir deneme yapsammı dedim,sonrada bekelyim diyorum adet yaklaştı gibi oldukça,sende test çoksa yapsana bugün yaa

Hormonlarım düzgün kilo problemimde yok yani yesem alıyorum hemen de tutuyorum kendimi Yumurtlama takip ettireceğim bakalım önümüzdeki ay yumurtluyor muyum testler belki de yanıltıyor
Aynen kuzum ettir tabiki hayırlısı olsun hakkında canım üzülme streste cok etkiliyormuş haberin olsun

canim benim testler hala yolda. 10 lu paket istedim bir tane internetten. henüz elime ulaşmadi. ben de yapmaya cekiniyorum acikcasi. simdi bir umudum var en azindan. negatif cikarsa moralim ister istemez bozulacak. ben de pazar gununu beklemek istiyorum . biomiyorum belki bugun gelirse. dayanamam yapadabilirim.

Ozgur06 @Adlinaa kızlar gunaydin. bata son 4 gun... yeni belirtiler var mi? son durum ne ? test yapmayi dusunuyor musunuz? benim testlerim bugun gelebilir. bugun yarin yaparim diye dusunuyorum.
Bence bi kaç gün daha bekle ama testlerin çoksa sen bilirsin tabi

Günaydınn kızlarr, ya beklemek ne kadar zor bat cuma günü, 6 gün kala ve dört gün kala normal test yapmıştım negatif cıktı o yüzden yapmayacagım, eger regl geçerse yapmayı düşünüyorum
Günaydın canım. Aynen bence de bekle.

Kızlaaaaaarre heycanlarınız müjde olsun inşallah. Bu aralar batı olan çok. Hadi bakalım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…