İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Kızzllaaaaarr iyi geceler. Hamişler, hamiş adayları, bi nefeste doğuramlar, bir nefeste doğuracak olanlar, doğumdan korkanlar, yumurtlama günlerini kaçıranlar, aşerenler, kusanlar, acıkanlar, tiksinenler, ümitsizler, umutla bekleyenler, adeti yerleşme kanaması sananlar, yerleşme kanamasını adet sananlar hepinize ama hepinize merhabalar:KK70:
Anca gelebildim. 395 mesajı okumak çok zamanımı aldı. Nasılsınız

Kutsalım panterim benim kervana katıldın. Nasıl hissediyorsun üzülüyor musun canımcım :KK43:

Özgürüm hayır olsun inşallah. Heycanla bekliyorum seni❤️

Canımcım inşallah olursun. Bak lütfen ümidini şu an yitirme çünkü zaten adet olursan üzüleceksin bir de erkenden başlıyorsun üzülmeye böyle düşün

O hiç olmayacak gibi his bende de oluyor ama öyle olmayacak inşallah. Sadece her ay hüsran yaşayınca öğrenilmiş çaresizlik oluyor. Ama inşallah bütün güzellikleri yaşarız❤️

Kız maşallah sana ne kadar fitsin boyun kaç esmam

Aynen sana katılıyorum tamam ben yardım aldım Ebru hanımdan ama yine de kalamadım. Ama sizde deneyin muhakkak insanın inancı artıyor.❤️

Yaa canım tek taraflı dert etmem çok sıkıntı çok haklısın. Ama eşinle bu durumu açık açık konuş. Konuşarak anlaşın. Yoksa uzaktan seni anlaması zor olur.

Gelin anacum gelin çıkın çıkın gelin. O kadar aktif ki 395 mesajı bitirene kadar anam ağladı :KK66:

Gayet iyisin canım bunda kötülük yok. Biraz kendimizi düşünmek bizim de hakkımız

Esmaaaaaaaaa ben de normal doğumdan çok korkuyorum hep sezeryan düşünüyorum çocuğum oluraa napacam ben

Kız ikinci çizgiden korkan seni görüyorum burdaki herkes o ikinciyi görse kurban kesecek nerdeyse. Hayırlı olsun diyeyim

Evlat öyle bir şeymiş ki nasip etmese bile yakıp kavuruyor be Zehra. Allah o nasibi herkese versin inşallah
Beklediğim bişeydi ama ne yalan atiyim üzüldüm kuzum ya

Beklediğim bişeydi ama ne yalan atiyim üzüldüm kuzum ya
Üzülmedim desen inanır mıyım ki zaten sana? Kendini başka şeylere ver. Kafanı dağıtmaya çalış. Beni de biliyorsun adetim ilk kez 7 gün gecikti ben napayım? Kendimi hep rahatlattım. Gerçekten işe yarıyor.

İnşaAllah canımmm. Yok denemedim daha .yarın nasip olursa başlayasım var adet ne zaman olacağım bilmiyorum bat a 5 kala iki buçuk gün kanama yaşadım . Hayırlısı .
bat a artık 5 gün kaldıysa soğana başlama,gününde adet olursan adetten sonra başlanınca daha faydalı oluyor,yumurtlama düzeni için,ama adete de az kaldıysa en yakın aktara git 4-5 lira bişey paketi top top tohum olarak satılıyo,al sabah akşam başla,hayıtın bi başlanma zamanı yok,vakit kaybetmeden başla bence,adetini olduktan sonrada soğana başlarsın,senin pco dan dolayı hormonlarda bozukluk varmı yoksa sadece yumurtalıkta pco görünümümü var canım

Ben de pko var ama eşimi de istedi doktor o da gelsin dedi
Haklı canım bizde olsa da eşlerinde bakılması daha sağlıklı :KK15:
Aaaa türk kahvesi ilk kez duydum :KK53:
Evet canım erkeklere iyi geliyor :KK76: keçi boynuzu özü de aynı şekilde bir de fındık ceviz badem falan :KK45:
Baktır tabi canım olabilir neden olmasın illa sende sorun olacak diye bişey yokki
Bende zaten pco var o kaçınılmaz bir gerçek ama ne olur ne olmaz Allah korusun da :KK51:
Sağol canım. Sorarım ben doktora :)
Sor canım :KK200:

Herkese gunaydin. Bat a son 4 gunum kaldi..bugun kasikta hafif agrilarim oluyor..dun de sanki yumurtlama zamanindaymisim gibi sulu akinti gordum camasirimda. bahsettigim 3 gun onceki kahverengi lekelenme bir daha olmadi.

Herkese gunaydin. Bat a son 4 gunum kaldi..bugun kasikta hafif agrilarim oluyor..dun de sanki yumurtlama zamanindaymisim gibi sulu akinti gordum camasirimda. bahsettigim 3 gun onceki kahverengi lekelenme bir daha olmadi.

Merhaba, Umutlandırmak gibi olmasın ama sizin hamilelik olasılıgınız yüksek çünkü bata birkaç gün kala yerleşme lekelenmesi olabiliyormus okudugum edindigim bilgilerden biliyorum hayırlısı inş gönlünüze göre olurr.
Bende bu ay hamile kalmayı çok istiyorum bata on gün kala bende belirtiler coktu kaşıntım bile olmustu ama suanda son 2 gün kala tüm belirtiler gitti

Merhaba, Umutlandırmak gibi olmasın ama sizin hamilelik olasılıgınız yüksek çünkü bata birkaç gün kala yerleşme lekelenmesi olabiliyormus okudugum edindigim bilgilerden biliyorum hayırlısı inş gönlünüze göre olurr.
Bende bu ay hamile kalmayı çok istiyorum bata on gün kala bende belirtiler coktu kaşıntım bile olmustu ama suanda son 2 gün kala tüm belirtiler gitti
canim yok dusunduklerini soylemene sevindim. cok umutlanmiyorum. cunku ilkinde cok belirti yasadim. hamile olduguma emindim ve sonra cok buyuk hayal kirikligi oldu. gecen ay zaten adetim beklenenden 10 gun erken geldi. umutlanacak vaktim olmadi. bu ay da kendimi sitrese sokmamaya calistim. hayirlisi dedim. Allah senin de gonlune gore versin canim.. istegine cevap versin.hepimizin..

canim mesajini simdi okudum.senin yarin mi yani?

Evet canım benim Bat yarın, ama ne bata dair nede hamileliğe dair belirtim yok kalmadı :KK43: sadece akıntım oluo az az, birde idrarım koy
canim yok dusunduklerini soylemene sevindim. cok umutlanmiyorum. cunku ilkinde cok belirti yasadim. hamile olduguma emindim ve sonra cok buyuk hayal kirikligi oldu. gecen ay zaten adetim beklenenden 10 gun erken geldi. umutlanacak vaktim olmadi. bu ay da kendimi sitrese sokmamaya calistim. hayirlisi dedim. Allah senin de gonlune gore versin canim.. istegine cevap versin.hepimizin..

Amin canım, geçen ay bende 4 gün erkenden adet oldum ve çok farklıydı çok koyu renkliydi ve 3-4 gün kadar kısa sürdü. Bende bu ay ümitliyim, kaçıncı denemeniz canım? Benim bu ay beşinci denemeydi. Bu ilk bebeginiz mi olacak?

Evet canım benim Bat yarın, ama ne bata dair nede hamileliğe dair belirtim yok kalmadı :KK43: sadece akıntım oluo az az, birde idrarım koy

Amin canım, geçen ay bende 4 gün erkenden adet oldum ve çok farklıydı çok koyu renkliydi ve 3-4 gün kadar kısa sürdü. Bende bu ay ümitliyim, kaçıncı denemeniz canım? Benim bu ay beşinci denemeydi. Bu ilk bebeginiz mi olacak?
Canim üçüncu denememiz bu. ilk bebegim olacak olursa evet. benim de gecen ay ayni sizin bahsettiginiz gibi oldu. 10 gun erken geldi. çamur gibiydi. rengi,kivami cok degisikti. bazen ped bile takmadim cok azdi. hatta ben adet kanamasi degil bu deyip kadin doguma gidip muayene oldum. doktor adet goruyorsunuz dedi.

Canim üçüncu denememiz bu. ilk bebegim olacak olursa evet. benim de gecen ay ayni sizin bahsettiginiz gibi oldu. 10 gun erken geldi. çamur gibiydi. rengi,kivami cok degisikti. bazen ped bile takmadim cok azdi. hatta ben adet kanamasi degil bu deyip kadin doguma gidip muayene oldum. doktor adet goruyorsunuz dedi.

Aynı şeyleri yaşamışız neredeyse. Allahım inş nasip eder benim de ilk bebegim olacak, okadar çok istiyorum kii. Hayatta hep çok istedigim şeyler geç olmuştur. İnş hayırlısı diyelim. Bende adetimden şüphelenip dr a gittim, dr bazı aylar farklılıklar olabilir dedi, her ay aynı düzende adet olacaksın diye bir şey yok dedi. Kist vs yok çok şükür yumurtalıklarımla saglıklı cıktı. Bata son 1 gün kaldı ama okadar korkuyorum ki adet olup görecegim diye. Beklemekte çok zor.

Canım ama dış gebelikte değer düşmüyo yükseliyo ki yani kimyasal olmasada Suan düşük yapıyorum çünkü aşırı sancım oluyo @Meylen de bana benim yaşadığım tarz da yaşadığını söyledi
prosgestan kullandığın için tutunmasını sağladı muhtemelen kullanmasan çoktan atardın vücudundan canım eğer yine 4-5 gün geçip atamazsan doktora git kontrollerini yapsınlar
10 haftalıktan küçük bebeklerin anneyi zehirleme zarar verme ihtimali yok ama parça kalmış mı kalmamış mı detaylı baktırman gerekiyo

X