İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Aa ikimzede öle gelmiş o zman sen ne yapıyon esmam uzanıyon mu bebeişlerin mi seni uyutuyor sen mi onları doğru de :-)
tabikide ben uyutuyorm :KK66: once oglumu cunku en yaramazi o sonra kizlarimi kizimin yatagila bebegin besigi ayni yerdr kizimn yanina uzaniyorum bebiside ayagimla salliyorm ne kadar akilliyim:KK66:

tabikide ben uyutuyorm :KK66: once oglumu cunku en yaramazi o sonra kizlarimi kizimin yatagila bebegin besigi ayni yerdr kizimn yanina uzaniyorum bebiside ayagimla salliyorm ne kadar akilliyim:KK66:
Kız o anlamadan degil hani olr ya yorgnlktan onları uyutaym derkn onlar seni uyutr :))

Kızzllaaaaarr iyi geceler. Hamişler, hamiş adayları, bi nefeste doğuramlar, bir nefeste doğuracak olanlar, doğumdan korkanlar, yumurtlama günlerini kaçıranlar, aşerenler, kusanlar, acıkanlar, tiksinenler, ümitsizler, umutla bekleyenler, adeti yerleşme kanaması sananlar, yerleşme kanamasını adet sananlar hepinize ama hepinize merhabalar:KK70:
Anca gelebildim. 395 mesajı okumak çok zamanımı aldı. Nasılsınız

kızlar adet oldum bu ayki döngümde 35
Kutsalım panterim benim kervana katıldın. Nasıl hissediyorsun üzülüyor musun canımcım :KK43:

Benimde bat 10 u, benide unutmayin kizlar dualarinizda @Adlinaa
Özgürüm hayır olsun inşallah. Heycanla bekliyorum seni❤️

Iyi aksamlar kizlar ❤ ben de bu ay hamile değilmişim gibi hissediyorum. Hayırlısı bakalim. Bu ay olmadiysa 2-3 ay ara verecegim. Fazla kilolarım var belki onlar engel oluyordur :KK12:
Canımcım inşallah olursun. Bak lütfen ümidini şu an yitirme çünkü zaten adet olursan üzüleceksin bir de erkenden başlıyorsun üzülmeye böyle düşün

Ayyy kızlar ben çok kötüyüm.Tv izlerken beni anne yap diye bir cümle duydum başladım ağlamaya,ınstagramda da rastgele bir doktorun bebek cinsiyetini söyleme videosnu denk geldim salya sümük ağlıyorum.İnşAllah bizde o güzel duyguları yaşarız.Bazen hiç anne olamayacakmışm gibi geliyor.Bebekle ilgili güzel bir hayal kurmaya bile korkuyorum.
O hiç olmayacak gibi his bende de oluyor ama öyle olmayacak inşallah. Sadece her ay hüsran yaşayınca öğrenilmiş çaresizlik oluyor. Ama inşallah bütün güzellikleri yaşarız❤️

anam ben evlenirken 44 kiloydum simdi oldum 56 kilo evlilik yariyor adama
Kız maşallah sana ne kadar fitsin boyun kaç esmam

Kizlar instagramda birgebeningünlüğü sayfasina bakin derim ovulasyon testiyle ne kadar çok hamile kalan var bende takipteyim ve tesleri yorumluyor hiçbir karşilik beklemeden banada yardimcı oldu sağolsun youtubede de sayfasi var tane tane anlatmiş bi bakin :KK200:
Aynen sana katılıyorum tamam ben yardım aldım Ebru hanımdan ama yine de kalamadım. Ama sizde deneyin muhakkak insanın inancı artıyor.❤️

İyi geceleyr kızlar nasılsıniz napiyiorsunuz :)
Benim bu aydan da umidim yok artık 2019 a hamile falan giremem ben kesin hamile de çıkamam sıkıldım artık ya ben kızı uyutmaya odasina gidiyorum 5 dk kitap okuyup gelene kadar adam uyuyor üstüne bi de uyku sersemi bana atar yapıyor bugün işten geldiğinden beri istediğimi baştan belli eden o kadar hareket yapıyorum gerek sözlü gerek fiziki adama şekersiz sert kahve yapiorm ben gelene kadar uykusu kaçsın diye olana bak bütün moralim yerle bir yeminle sinirlerim laçka oldu iyice zaten bu şişkinlik beni öldürdü. ...
Tamamen bütün şevkim kaçtı uyuyamiom...
Byle önemli günleri uykuya değişirsek bizden bi halt olmaz neye cabaliyotsam sadece ben yıpranyorum
Yaa canım tek taraflı dert etmem çok sıkıntı çok haklısın. Ama eşinle bu durumu açık açık konuş. Konuşarak anlaşın. Yoksa uzaktan seni anlaması zor olur.

@croiselle en aktif burası buraya gel canım :KK66:
Gelin anacum gelin çıkın çıkın gelin. O kadar aktif ki 395 mesajı bitirene kadar anam ağladı :KK66:

sumeyracim:) tatile bu yil gitmek istemiyorm. hem cok uzak taaa giresunda birdr 3 cocukla kaynana ile kayinbederle cekilmiyor:) hamile olursammm gidemem :) ne kadar kotuyummm:)
Gayet iyisin canım bunda kötülük yok. Biraz kendimizi düşünmek bizim de hakkımız

kiz ne korkacam:KK66: ordaki ebeler bile .diyor keske her kadin senin gibi sakin dogursa:) dogumun son 5 dk zor .o zannm allah allah .diyon:)
Esmaaaaaaaaa ben de normal doğumdan çok korkuyorum hep sezeryan düşünüyorum çocuğum oluraa napacam ben

Şurada daha net gözüküyor. Sizce var mı çizgi? Eşim de var dedi ama bilmiyorum test bozuk falan olabilir mi? Bir de sabah yaparsam daha mı net olur?
Kız ikinci çizgiden korkan seni görüyorum burdaki herkes o ikinciyi görse kurban kesecek nerdeyse. Hayırlı olsun diyeyim

Bata son 5 Allahımm sennn nasip etmeyecegin şeyin hevesini Kalbimize düşürme... :dua:
Evlat öyle bir şeymiş ki nasip etmese bile yakıp kavuruyor be Zehra. Allah o nasibi herkese versin inşallah

X