İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Sen yinede bekle biraz canım , bazen öyle 2 gün filan olup duruyor. Kimyasalda olabilir. Değerin 2 çıkmıştı, kan versen belki artmıştır ama kimyasal ise çok artmamistir. Belki kimyasal değil başka bişey ozaman ilaç verir belki doktor. Bi hastaneye gitsen imkanin varsa
Zaten beklemekten başka yapacak bir şeyim yok. Ne doktora ne hastaneye gitmeyi düşünüyorum canım. Adet işte biraz gecikmeyle geldi demek ki. Nasip artık. Hirbir şey bizim elimizde değil maalesef ;(

Kızlar 2 damla kırmızılık geldi. Adet oluyorum gibi. Üzgünüm gerçekten. Keşke bu kadar gecikmeden gelseydi. Ama Allahın işi vardır herşeyde bir hayır. Ben öyle yerleşme kanaması falan diye düşünmüyorum, koyurenk çünkü. :KK12::KK61::mad:
Yaaaa kız öyle deme yavvv :KK43: valla üzüldüm bende şimdi insallah devamı gelmezde yerleşme kanamasıdır :KK43:

Zaten beklemekten başka yapacak bir şeyim yok. Ne doktora ne hastaneye gitmeyi düşünüyorum canım. Adet işte biraz gecikmeyle geldi demek ki. Nasip artık. Hirbir şey bizim elimizde değil maalesef ;(
Al benden de o kadar. Ama inşaAllah senin bebektir ve sıkı sıkı tutunur .:dua:Hem Rabbimin vardır bir bildiği olmazsa da diğer ay İnşaAllah yani ❤️

Bu arada unuttum söylemeyi canım çok sağol Allah razı olsun Rabbim isteyen herkese nasip etsin :)❤️

Bu arada unuttum söylemeyi canım çok sağol Allah razı olsun Rabbim isteyen herkese nasip etsin :)❤️
20181202_183600.jpg

Eklentiler

• 20181202_183600.jpg
    20181202_183600.jpg
    209,3 KB · Görüntüleme: 29
X