İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Kızlar yanlız biz burda birbirimizi adamlardan daha çok şımartıyoruz. Bizim kocaları getirslim de burda kibarlık, romantiklik öğrensinler ❤️❤️:KK70:

Değerlendirdiklerin yetsin inşallah canımcım❤️

Çok çabuuuk. 4.....3.....2.....1 diye :KK66: şimdi sabah 3 mü kalmış olacak yoksa 12 yi geçti diye şu an mı 4 kaldı?

Aminn kız ne hafıza varmış. Dua listesi çıktı diycem, wowo cheryum diye dua mı edilir :KK70:

O zaman hamileysem de değilsem de okuyabilirim.

Duanın gücü. Okuyacağım inşallah sağolasın.

Son durum nedir canım hissediyor musun akıntı falan?

Aynen valla❤️❤️
İnş ama umudum pek yok :/

Kızlaaaaaaaaaaaaaarrrrr içimden bi kaç gündür bir şey yapmak geliyor. Eğer yarın hamiş olduğumu öğrenirsem, benden sonra burada hamiş olduğunu duyuran ilk kişiye bir hediye düşündüm onu kargoyla göndermek istiyorum. Adresi sıkıntı yapacak olan kişininkini şubeye gönderirim ordan alır. Ama bu sadece eski arkadaşlardan olsun istiyorum. Yani yarın aramıza katılacak olan kişiyi tanımıyoruz sonuçta. Alacağım şeyi kendime de alacağım da 2 tane almış olurum. İnşallah
Düşünmen yeter kuzum inş hamile kalırsın inş hepimiz kalırız

Kızlar bu mesajımı görenler gerçek isimlerini yazabilir mi, bana burda o kadar destek oldunuz, yardımcı oldunuz. İsim isim dua etmek istiyorum sizlere. Başkasının başkasına ettiği dua Allah katında çok daha makbuldür yoksa benim maneviyatımdan değil yani. Siz isimleri yazın ben not defterimd kaydedeceğim yazdıkça. Benim ismim açık şeyma zaten. Sizin de aklınıza gelirsem siz de bana edin. Hadi bakayım bekliyorum isimleri.
Benim ismim Behire canım :)

Kız onun bi miktarı olmaz ki, kasık ağrısının bel ağrısından çok olması gerekir gibi. Bende şu an bazen başka bişey baskın ağrı yapıyor bazen başka bi yerim mesela. Yani düşün hamileliği boyunca bir kere midesi bulanmamış insanlar var. Sen rahat ol canımcım

Sağolasın güzel duan için. Aminnnn

Tabiki olabilir. Benim göğsümde şişme büyüme yok düşün. Sadece iğne batırır gibi ağrılar var. Bunlar gayet belirti sayılabilecek şeyler.

Kız ben kıldım. Valla bu bebiş daha gelmeden beni adam etti, benim gibi birini
ayyy inşallah kuzum ilk defam belim böyle ağrıyo yerimden kalmayacak kadar umarım bebeğim ağrıtıyodur

Bi de kızlar birşey sormak istiyorum 3 gündür göğüslerimde halkaya yakın kısımdaki kılcal damarlar belirdi kırmızı renkte diğer kalın damarlar ise morumsu gibi sizde de var mı böyle bir durum. Daha önce böyle değildi
Var kuzum sivilce gibi bezelerde çıktı bende

Asla vardır illa ama umuta baglayınca bşey çıkmıyor geçen ay kesin dedim negatifi gordum ama bu ay demiyorum ki çıksın Bakalım yaparım inş hafta sonu
Yani ona katılıyorum, kesin dediğin aylar olmuyor gerçekten. Ama haftasonuna ne kaldı şunun şurasında.

Benim ismim Behire canım :)
Yazdım canım. İsminin anlamı nedir çok merak ettim.❤️

ayyy inşallah kuzum ilk defam belim böyle ağrıyo yerimden kalmayacak kadar umarım bebeğim ağrıtıyodur
❤️❤️Kız sen anlatıyorsun ben mıtlu oluyorum, acından mutlu olduğumu düşünme hee sakın:KK70:

X