İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

ewrett canmm surekli ayiptr soylemesi cikarma istegi
benimde öyle ilk bebeğim olacak ilk defa yaşıyorum bu durumu 1 buçuk yıllık evliyim ilk ayımız bebek denemesinde hiç boş geçirmedik yumurtlama dönemini çok istiyorum 5 gün var adetime idrarda çıkarmı acaba

Peri Tozuu napti kan verdimi bilen varmı takip edemedim hiç
Verdim vermesinede barkodda aldım ama bakamıyorm off yarın misafirliğe gitcem bide almaya gidemem.
Sağlık ocagı sonucuna nasıl bakılıyor biliyor ösnz kızlar ??
Vermiş oldukları barkodu ve tc mi giriyorm ama böyle bir kayıt yok diyor acaba çıkmadıgı için mi oyle diyor ?

Öğrenene kadar birsürü test alıp yapmışsın aslında ona vereceğin parayla özelde kan verip 1 saat içinde öğrenebilirdin. Yarında misafirliğe gitmeden evden yarım saat önce çıkıp alabilirsin sonucunu.. Ben gerekirse misafirliğe gitmem o sonucu ordan alırım. Devlette çıkar çıkmaz internete koymuyorlar sanırım bazılarının sonuçlarının gece bile yüklendiğini biliyorum.

Hımm. Olmadı oyle yaparım yarın

Selam kızlar nasılsınız? Arkadaşla kahvaltı yaptık dışarı çıktı hava aldık, pazara gittik geldim şimdi evdeyim şükür.

Valla çok doğru demiş

Evet canım istemedik. Evlendiğim ilk ay plansız olmuştu zaten. Ya sorun şu aslında bir sonraki hamileliğimdd düşükle sonuçlanacak diye korkuyorum aslında. Sürekli düşük yapmak insanın cesaretini kırıyor. Ne bilim gerçekten bugün çok üzgün mutsuz ve olumsuzum sanırım. Rabbim en iyisini bilir. Hayırlısı böyleymiş demek...

Canm duanda unutma gözünaydnn şimideen belrtilerni beklermmm ama kaç gün kala oldu bunlarıda söylesen iyi olr kuzu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…