İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Evet canım istemedik. Evlendiğim ilk ay plansız olmuştu zaten. Ya sorun şu aslında bir sonraki hamileliğimdd düşükle sonuçlanacak diye korkuyorum aslında. Sürekli düşük yapmak insanın cesaretini kırıyor. Ne bilim gerçekten bugün çok üzgün mutsuz ve olumsuzum sanırım. Rabbim en iyisini bilir. Hayırlısı böyleymiş demek...
Emin ol güzellikler bizi bekliyor,bende de o korku var,Rabbim hayırlısıyla nasip etsin ama o 9 ay nasıl geçer korkuyla bilemiyorum ama olacaksa da önüne geçemeyeceğimizi biliyoruz,her şey Allahtan,şimdi sen testini yenile birkaç güne durumu gör,diğer ay için yeeppyeni bir sayfayı besmele çek ve aç,dediğim gibi Kimyasaldan sonra çok kolay hamile kalınıyor diye çok duydum canım

Oyy canım ya Allah kolaylık versin. Evlilikle iş çok zor. Ben çok dayanamadım bıraktım. Helal sana
Şartlar kuzum,yani hem mecburen çalışmam lazım,mecburiyeti geçtim sanırım alıştım 18 senedir 1 yıl ara verdim sadece,benim sorunum erken kalkmak sadece,kalktıktan sonra bir şekilde geçiyor gün,evlilikle gerçekten çok zor oluyor,eve gitmek yetmiyor akşam yemek bulaşık bazen misafir,market vırt zırt derken akşamlar çabuk geçiyor,sağlık olsun,Allah iş versin de çalışalım diyorum,bir gün ara vereceksem çalışmaya bebiş olduğunda vermek istiyorum,daha çok vakit geçirmek için :emir_bebek:

Şartlar kuzum,yani hem mecburen çalışmam lazım,mecburiyeti geçtim sanırım alıştım 18 senedir 1 yıl ara verdim sadece,benim sorunum erken kalkmak sadece,kalktıktan sonra bir şekilde geçiyor gün,evlilikle gerçekten çok zor oluyor,eve gitmek yetmiyor akşam yemek bulaşık bazen misafir,market vırt zırt derken akşamlar çabuk geçiyor,sağlık olsun,Allah iş versin de çalışalım diyorum,bir gün ara vereceksem çalışmaya bebiş olduğunda vermek istiyorum,daha çok vakit geçirmek için :emir_bebek:
Allahsağlık versin de çalışmaktan insana zarae gelmez çok haklısın. Bir de sen evde oturmayı yadırgarsım. Belli bir tempoya alışmışsın ya. Ama bu temponu bebiş bozar inşallah da "Yeter anne çalıştığın" deyip çıkagelir :KK66:)) ne iş yapıyorsun?

kizlar alt karnima feci agrilar giriyor ayni sekilde belimde. akintim sulu acaba yumurtlama agrisi mi goguslerim emzirmede bile acimiyor ici bombos sadece sizliyo
GöZünü sevim hala yumurtlama diyon. Yımurtlama geldi geçti gitti. Bence sen ya üşüttün ya da hamişsin. Tabi gönlüm 2. Den yana

Peri Tozuu Peri Tozuu hangi ilçenin sağlık ocağı.? Sen istanbuldaydin dimi. Ilce sağlık ocağında alınan kan genelde o ilin halk sağlığı labaratuarina gönderilir. Il büyükse genelde 2 tane halk sağlığı labr. Olur ve belli İlçeler birine, kalan İlçeler diğerine bağlı olur. Bide öyle Arat internetten. Sağlık ocağindan sana nerden bakabilecegini soyledilermi ?

kuzum usutme olsa anlarim. usutmede hic boyle sanci cekmem
O zaman hamişsinnn canikommm. Sen bizden daha çok tecrübelisin kendi durumuna daha iyi karar verirsinnn. Üşütme değil diyorsan öyledir. Allahım bereketli bir ay olsun inşallah. Gelsin bebişler bu ay. Kasımda aşk başkadır kızlar :) ❤️

Kizlar ben de ovulasyon donemindeyim. akintim 2 gun once başladi. bugun yogunlaştı. gecen ay ovulasyondan 2-3 gun sonra adet gormustum.bekleme heyecanini bile yasayamadim. bu donemi degerlendiriyoruz. bu 3. denememiz olacak. 3. de hayirlisi ile nasip olur bana da inşallah.
Geç mi yumurtluyorsun canım. Bu konu ihtisas alanım. :KK66: ben de geç yumurtladım. Sana tavsiyem iyi değerlendir. Tutar inşallah

Geç mi yumurtluyorsun canım. Bu konu ihtisas alanım. :KK66: ben de geç yumurtladım. Sana tavsiyem iyi değerlendir. Tutar inşallah[/QUOTE]
Merhaba canim. Yanitladigin icin tesekkur ederim. Evet geç yumurtluyorum. Doktorum da öyle söyledi.Bat a 12 gun var gorunuyor takvime gore. Inşallah tutar.

O zaman hamişsinnn canikommm. Sen bizden daha çok tecrübelisin kendi durumuna daha iyi karar verirsinnn. Üşütme değil diyorsan öyledir. Allahım bereketli bir ay olsun inşallah. Gelsin bebişler bu ay. Kasımda aşk başkadır kızlar :) ❤️

Geç mi yumurtluyorsun canım. Bu konu ihtisas alanım. :KK66: ben de geç yumurtladım. Sana tavsiyem iyi değerlendir. Tutar inşallah
Merhaba canim. Evet geç yumurtluyorum ben. Bat a da 12 gun var. Insallah bu sefer tutar. Tesekkur ederim. senin ne zamandi?

X