İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

yuce rabbin bekleyislerini mutlu sonla kavusturur ins

kıızlar ben napayım ya bugün tam 1 hafta oldu gelen giden yok hcg 0.300 çıktı ben napayım ya

sen na yapion hic sesin cikmiyor ne zamn batin:)
Ben burdayım her yazdığınızı okuyorum sessiz sessiz:) valla benim karısık inana ne zaman adet olurum bilmiyorum en son 40 günde oldugum için ona göre sayarsak 11 gün sonra adet olmam lazım ara ara da değerlendirmeye çalışıyorum işte :)

ins tutarda hepimize supriz olur valla senle muhabet etmeyi ozlemisim:)

Melteminaa canım sen bi erken gebelik testi al, bide doktora git ultrasonla baksın rahim kalinlasmasi varmı diye. Sakın adet söktürücü filan kullanma
bende diyorm hemde hergun inatla yapmiyor hep uyuyor. gece 4 yatiyor 2 de kalkiyor gerci ben bile artik dayanamiyorum eskiden dinc kalkardim simdi beni uyandrinca cocuklara kiziyorm onlarda hakli 8 9 olunca kalkiyorlar:)

canim. ye kus simdi asermeler basladi 12 16 haftaya kadar gecer ondan sonra deli gibi yersin ani hareketlerden uzak dur. ozellikle sabah toksa butun gun boyle dolasirsin

canim. ye kus simdi asermeler basladi 12 16 haftaya kadar gecer ondan sonra deli gibi yersin ani hareketlerden uzak dur. ozellikle sabah toksa butun gun boyle dolasirsin
Canim aç tok farketmiyor artik sürekli midem bulanıyor. Kusabilsem rahatlicam belki ama kusamiyorumda. Zorlada kendimi kusturmak istemiyorum daha kötü oluyo öyle. Kimildamadan yatıyorum öyle

Canim aç tok farketmiyor artik sürekli midem bulanıyor. Kusabilsem rahatlicam belki ama kusamiyorumda. Zorlada kendimi kusturmak istemiyorum daha kötü oluyo öyle. Kimildamadan yatıyorum öyle

Ay mide bulantısı çok kötğ bişey sen anlatırken benim bile midem bulandı sana çok benziyorum bende aynı senin gibi oluyorum bünyem bu konuda çok hassas hamile olmaktan en cok korktuğum yanı bu işte inş kısa sürede atlatırsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…