İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Canim aç tok farketmiyor artik sürekli midem bulanıyor. Kusabilsem rahatlicam belki ama kusamiyorumda. Zorlada kendimi kusturmak istemiyorum daha kötü oluyo öyle. Kimildamadan yatıyorum öyle
en iyisini yapiyorsun canm ams yemek ye vitaminsiz kalma simdi bebegin organlari gelisiyor ondan oluyor

Amin canım. Benim ilkide böyleydi , 9 haftadan sonra serum yemistim bide günde 3 tane bulantı hapı. Ama bu sefer dayanabildigim kadar dayanicam icmivem hap. Bebeğimizin kalp atışlarıni gördük pazartesi teyzeleri. Onun için herseye katlaniyor insan ben kaçıyorum kızlar nasipse görüşürüz yine. Fenayim çok

Bende 13.5 la öğrendim gebeliğimi dün 100 oldu bende adet gördüm
Evet biliyorum takip ediyorum seni canım. İnşallah bebeğin sıkı sıkı tutunur sana. Ben adet olduktan 1 hafta sonra fark ettim ve değirim 6.93 canım . benimkinin sağlıklı bir gebelik olma lansı yok gibi. Sağlıklı olsaydı 200 lerde falan çıkardı heralde değerim. Rabbim seni ve bebeğini korusun canım

peki ne olcak canm
Büyük ihtimalle bir kaç güne kahverengi akıntı kırmızı olacak ve düşecek. 3 sene önce kimyasal gebelik yaşadığımda böyle olmuştu. 1 haziranda da 7 haftalık bebeğim düştü. Ondan sonra ilk kez bu ay denedik bunda da kimyasal oldu. Çok umutsuzum bir daha deneyecek cesaretim kalmadı

111
peki bunun bir tedavi yok mu cok zor bir durum yuce rabbim sana sabir versin ama kimyasaldan sonra gebe kalmak cok kolay bunuda unutma ve allahtan umudunu yitrme umitsiz olmaz ins bu seferde sen yanilirsin bebegin sana tutunur

Bende adetliyken kan vermiştim canım 13.3 iki gün sonra 57 oldu sonra 100 oldu bakalım yarın kaç olacak bende dua ediyorum canım herkese içindede bana Diye sende moralini yüksek tut hiçbişey belli olmaZ hersey Allahtan deyip hayatımıza devam edeceğiz

Kızlar benimde yumurtlamadan sonra kasiklarimda ince ince batmalar var adetime 5 gün var ama test yapmaya korkuyorum yaklaşık 10 gün öncede göğüs uçlarım ağrımaya başladı inşallah bebislerimiz bizimledir

Sakın öyle deme,elbet deneyeceksin,kimyasal da zor evet ama daha kötüsü olmuş düşünürsen,eğer kimyasalsa bile düşük olmasından daha iyi(ikisi de kötü ama,diğerini biliyorsun o bekleyiş,kürtaj vs.)ama ne güzel ki MaşAllah ilk aydan kaldın hamile,biliyorsun ki kimyasaldan sonra hamile kalmak çok kolay diyorlar,senin ilk kimyasaldan hemen sonra bebek istemedin mi,arası baya uzun olmuş,iki hamileliğin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…