İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Ederiz kuzum anlayışlı insanlar olup tartışmadık mı sorun yok :)

Hanımlar merhaba

Hamilelik belirtilerini kaç gün önceden almaya başladınız, 5. ay denememiz geçtiğimiz aylarda da psikolojik olarak belirtiler olmuştu ancak özellikle tek kasıgında agrı hisseden var mı? Sabahtan beri sol kasığımda sancılanma oluyor ama sağda hiçbir şey yok. Birde kafamda feci şekilde kaşıntı var bunlarda mı psikolojik acaba? Bu arada bat a 9 gün var.

4 te kuzum ama hiç sanmıyorum ya kahverengi akıntım devam ediyor. Aynı kimyasalda yaşadığım gibi
İnşAllah değildir canım ya,beklemekten başka çare yok şu anda,internetten bakma şansın varsa bak,saat 4 deselerde önce görürsün internetten,mutlaka haber ver

hahahyy. ayni benmm belirtilerin benmde 9 gunmm var bekliyip gorecegiz canm

Kızlar biliyosnz yazmıştım 2 gün önce test yapmıştım negatifti ilişkinin üzerinden 8 gün geçmişti test için erken demiştik. Bugün 10. Gün bata da 4 gün kaldı Bugün sabahtan beri kasıklarım normalden daha çok ağrıyor ve çok gazım var sanki kasıklarım patlicak. Normalde adetime 4 gün kala hiç böyle olmazdı midem gurul gurul resmen. Aynı adet günümde çektiğim ağrıları yaşıyorum şu an hatta daha fazlasını. Sizce neden ya çıldrcm

Ay amin canım inşallah , ne güzel senin az kalmış ya , benim daha çok var , mutlaka bana da haber ver çatlarım
Aminn canım benim inşallah benim bata 5 değil 4 gün kalmış hatta bugün kendimi çok acayip hissediyorum adet gibiym ağrılarım var hatta adetken bile böyle ağrılar yaşamam

Umarım hamileyizdir, beklemek çok zor günler geçmiyor, herkesin hakkında hayırlısı olsun
benm kasinti basimda burnumda yuzum de gigusmdr. cok degisik bir kasinti alerji gibi degil sol kasigimda 1 haftadir batma agri sisme vardi. hareket edince oluyor genelde baklaim ne olcak baska bir rahatsizlik mi ogrenecegiz

kuzum olmaz sa iki gun sonra erken gebelik testi yap

Testi erken yapmışsınız genellikle çıkmıyor diyorlar benimde sizin gibi gazım var nromalde bata 1-2 gün önce sadece kasıklarımda agrı midem gurul gurul olur regl olurdum. Ancak 9 gün öncesi kasıklarda agrı baslaması beni de heycanlandırıyor açıkcası. Batı bekleyip test yapıp görecegiz

kuzum olmaz sa iki gun sonra erken gebelik testi yap
Kuzum kendimi bu ay hiç heveslendirmemeye çalıştım resmen belirti hissetsem yok yaa dedim ama geçen ay daha az belirtm olmasına rağmen çok umutluydm. Bu ay inanılmaz belirtiler var ama görmezden geldm ta ki bugün şu ağrıları çekene kadar. Adetim gecikmeden yapmiyim diyorum test çünkü geçen ay 10 gün gecikmesne rağmen yoktu ama hiç böyle şeyler yaşamadm geçen ay

benm kasinti basimda burnumda yuzum de gigusmdr. cok degisik bir kasinti alerji gibi degil sol kasigimda 1 haftadir batma agri sisme vardi. hareket edince oluyor genelde baklaim ne olcak baska bir rahatsizlik mi ogrenecegiz

İnşallah farklı bir şey çıkmaz, belki ayaklarımı mı üşüttüm diyorum acaba ondan bu kasık agrısı ama grip vs değilim normalim, umarım birlikte hamile haberini veririrz :)

Evet canım adetimin geçmesini beklicem geçerse tabi. Çünkü geçen ay çok umutlandım olmadı

Evet canım adetimin geçmesini beklicem geçerse tabi. Çünkü geçen ay çok umutlandım olmadı

Erken test yapınca hüsran oluyor beklemek zor, sabredecegiz, umarım güzel haberlerimizi veririz. Ben de 4 aydır her ay umutlanıyorum bu 5. ayım 2,5 yıldır evliyim, 2 yıldan sonra düşünmeye başladık keşke daha önce düşünseymişim diyorum :/

Benim adetim geçen ay 10 gün gecikince hamileyim sandım doktora gittim kan vermeye ertesi gün de sonucu alıcaktm Kan verip eve geldim bi bakayım kırmızılar gelmiş. İnşallah allahm gönlümüze göre versin canım

İnşallah farklı bir şey çıkmaz, belki ayaklarımı mı üşüttüm diyorum acaba ondan bu kasık agrısı ama grip vs değilim normalim, umarım birlikte hamile haberini veririrz :)
inss canm benm surekli idrar yolu enf geciriyorum onds boyle kasikta agri olmaz o malum bolgem yanar akintiyla berabr kasinti olur o zamn anlarim .usuttugumu inss beraber verriz hem batlar ayni hemde belirtiler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…