İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Bursa hastasıyım hiçbi şehri Bursa kadar sevemedim canım buradaki hersey müthiş gene gelirsen haberim olsun bi kahve içeriz belki denk gelirsek ❤️
Ayy ne memnun olurum. İnşallah canımcım. Birde kozahanda alışveriş yaparız. Yani sen bana önerilerini söylersin. Ayy bir de o çınaraltımda kahve içeriz.

Merhaba kizlar, üzerimden kamyon gecmis gibiyim asiri uyku ve yorgunluk bu da burda not olarak kalsin belirtilerimde :uykucu::uykucu::uykucu:
Canım belirtini aldık kabul ettik :KK66: ❤️
Sürekli tuvalete gidiyorum silip bakıyorum bişey yok şu an. Ama kasık sancım felaket var geceden beri.

Kızlar arkadaşım gelecek. Kendisi hamiş şu an kalp atışlarını dinliyor ❤️Miniğin. Çok da midesi bulanınca gel sana kahvaltı hazırlayayım hem de bana kalp atışını dinletirsin dedim. Bir de o sesin üstüne adet olursam travma olabilir. İyi mi kötü mü yaptım bilmiyorum :KK43: Allah herkese nasip etsin o gümbür gümbür kalp atışını dinlemeyi

Abla değerim çok cokkkk düşük ama belli olmaZ dedi dr ama bilemiyorum ki yatıyorum suan bana da iki aylık verdi sabah akşam kullanmaya başladım ama işte valla bakalım herseyin hayırlısı
hic ihmal etme kuzum sakasi yok folik asid ic birde balik ye suan mevsimi sut yogurt yumurta ceviz findik bunlar bebegi gelistriyor btanm bu seklilde bealen sonra gel bana dua et

Yok canım burda kanda 15 dk içinde çıkan bir test yapıyolaf. Sanırım idrar testinin kanda bakılanı gibi birşey. Çünkü kız belli belirsiz bir çizgi var. Akşam bhcg sonucu çıkınca anlarız dedi
Aynen canım bi testini at da bakalım. Hayrolsun. İnşallah değerin güzel çıkar.

Ayy ne memnun olurum. İnşallah canımcım. Birde kozahanda alışveriş yaparız. Yani sen bana önerilerini söylersin. Ayy bir de o çınaraltımda kahve içeriz.

Sürekli tuvalete gidiyorum silip bakıyorum bişey yok şu an. Ama kasık sancım felaket var geceden beri.

Kızlar arkadaşım gelecek. Kendisi hamiş şu an kalp atışlarını dinliyor ❤️Miniğin. Çok da midesi bulanınca gel sana kahvaltı hazırlayayım hem de bana kalp atışını dinletirsin dedim. Bir de o sesin üstüne adet olursam travma olabilir. İyi mi kötü mü yaptım bilmiyorum :KK43: Allah herkese nasip etsin o gümbür gümbür kalp atışını dinlemeyi
oyyy kuzummm benmm ins olmazsin. (

Ayy tatlım güzel yüreğin var insallah dualarin da kabul olacak. Olmuyorsa da daha güzeli olacagindan :KK200:

Aynen canım bi testini at da bakalım. Hayrolsun. İnşallah değerin güzel çıkar.
Ya 1 hafta önce reglim bitti. Regliden önce çok belirtim vardı kesin hamileyim dedim. Ama kırmızıları gördüm. 1 hafta sonra yaşadığıma bak. Olsa bile kanda da idrarda da belirgin çıkması gerekmiyormıydu. Kesin varsa da kimyasal

cok yakin kuzu yurumekle 20 dk arabayla 5 dk olmazsa giderim benim kizariyor bkendimi tutuyorm yara yaparsam kotu olcak
aman bu arada ilaç kullanma,ne olur ne olmaz,bilirim o kaşıntıyı,doktor bile gördü vücudumu şok oldu ,bak evde karbonat varsa karbonatı çok az suyla lapa yap,krem kıvamına getir,onu kaşınan bir yerinde dene,her yerde deneme boşa fayda ederse yaparsın,beni rahatlatmıştı biraz,bir de kaşınan yerlerine nemlendiri krem sür,kaşıdıkça tahrişoluyo,yahriş oldukça kaşınıyor,kısır döngü yani

hic ihmal etme kuzum sakasi yok folik asid ic birde balik ye suan mevsimi sut yogurt yumurta ceviz findik bunlar bebegi gelistriyor btanm bu seklilde bealen sonra gel bana dua et
Abla eşime dedim alacak insallah bugun gıda takviyesilerine başlıcam insallah ablammm insallah bebeğim beni bırakmaz

Canım ben burdan resim atmayı beceremiyorum ya zaten telden çekimde pek anlaşılmıyor. Kanda bile şüpheli pozitif çıktı. Değerim çok düşük demek ki varsa bile. Büyük ihtimallede kimyasal :KK43:
bilemezsin canım,kötüyü düşünme hemen,benim arkadaşım hamile 10 haftalık o da öyle lekelenme falan değil,baya baya kanaması oldu,şimdi iyi şükür,iyi düşün iyi olsun,belki de çokkk sağlıklı bir gebelik inşAllah,kaçta çıkacak sonucun

Ayyyy canımmm Bursa benden sorulur ne dip köşe bilirim en ucuzları en pahalıları ne nerde satılır hepsini :) kız ne güzel olur yahu ❤️

goguste. sis agri. bazen belirtisi degil .bazen gogus sonuklesir sis olmaz o bile gogusteki degisiklik kabul ediliyor
Değişiklik illa şişlik ağrı değildir diyorsun. Ağrı olmaması da değişiklik şu an çok mantıklı geldi. Hayat tecrübesi işte ❤️

Ya 1 hafta önce reglim bitti. Regliden önce çok belirtim vardı kesin hamileyim dedim. Ama kırmızıları gördüm. 1 hafta sonra yaşadığıma bak. Olsa bile kanda da idrarda da belirgin çıkması gerekmiyormıydu. Kesin varsa da kimyasal
Kız hayır konuşsana. İnşallah sağlıklıdır diyelim. Azcık bekle bakalım. Hayrolsun

çok güzel işte,adet belirtisi yok demek :halay::halay:
Farklı bir bakış açısı. Siz benden zeki çıktınız yahu. Maşallah size doktor olacak kadınlaraınız ❤️
Ayyyy canımmm Bursa benden sorulur ne dip köşe bilirim en ucuzları en pahalıları ne nerde satılır hepsini :) kız ne güzel olur yahu ❤️
Valla efsoo olur. Biz burdan muhabbete devam edelim de. :KK66:

aman bu arada ilaç kullanma,ne olur ne olmaz,bilirim o kaşıntıyı,doktor bile gördü vücudumu şok oldu ,bak evde karbonat varsa karbonatı çok az suyla lapa yap,krem kıvamına getir,onu kaşınan bir yerinde dene,her yerde deneme boşa fayda ederse yaparsın,beni rahatlatmıştı biraz,bir de kaşınan yerlerine nemlendiri krem sür,kaşıdıkça tahrişoluyo,yahriş oldukça kaşınıyor,kısır döngü yani
kuzu benm ki cok degisik gibi birden ates basiyor geriyorm yuzum yanmaya kasinmaya basliyor cok degisik kasimamya calisiyorm ama elimde degil .onuda yapacam baklim bazen kolanya dokuyorym o rahatlatiyo

bilemezsin canım,kötüyü düşünme hemen,benim arkadaşım hamile 10 haftalık o da öyle lekelenme falan değil,baya baya kanaması oldu,şimdi iyi şükür,iyi düşün iyi olsun,belki de çokkk sağlıklı bir gebelik inşAllah,kaçta çıkacak sonucun
4 te kuzum ama hiç sanmıyorum ya kahverengi akıntım devam ediyor. Aynı kimyasalda yaşadığım gibi :KK43:

Değişiklik illa şişlik ağrı değildir diyorsun. Ağrı olmaması da değişiklik şu an çok mantıklı geldi. Hayat tecrübesi işte ❤️

Kız hayır konuşsana. İnşallah sağlıklıdır diyelim. Azcık bekle bakalım. Hayrolsun

Farklı bir bakış açısı. Siz benden zeki çıktınız yahu. Maşallah size doktor olacak kadınlaraınız ❤️

Valla efsoo olur. Biz burdan muhabbete devam edelim de. :KK66:
:) inşallah kuzum inşallah

X