İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

evet,enteresan bir şekilde iki gün çift çizgi çıktı,ikisini de değerlendirdik,ama dün silikleştiğini görünce üzüldüm,aslında dün çatladı demek oluyormuş bu,bir ihtimal işte önceki gün olan çalışma,yada bugün şartlar zorlanacak ve çalışma olacak,benim önceki hamilelikte gecikmenin 3 yada 4.günü ikinci çizgi silik çıkmıştı,şimdi o kadar sıkıntıları yaşayınca düşükle ilgili çok beklemekte istemiyorum,Allah korusun ,yani muhtemelen 2 yada 3 gün geçerse gidip kan veririm testle bile uğraşmam sanırım,seninde çok beklemeni tavsiye etmem,yani bir şey varsa çıkacak zaten,ben doktoruma dedim kanda ne zaman çıkar diye adetten 1-2 gün önce dedi,imkanın varsa kan ver öğren,ben sağlık ocağında veriyorum,internetten de bakıyorum,sonuç için gitmeme bile gerek kalmıyor,idrar testleri fikir veriyor evet ama insanı yanıltıyor da ,çok duydum testte çıkmayıp hamile olanı,en garantisi kan,çok endişeliyim Allah korusun bi daha böyle bir şey yaşarsam diye

kiz bebis olsunda ne olursa olsyn dun sadece burun kasintisina baktim erken gebelikte olabilecek bir durummus burun vucudun en hassas yeriymis:) hormonlardan erkileniyormus:)
Ben de sen deyince bakmıştım. Bir çok yerde yazıyor kaşıntının belirti olduğu. Hatta benim takvim uygulamasında bile belirtiler de kaşıntı bar :))

bugun carsamba paza sarigazide kuruluyor:)
Sarıgazi uzak baya. Yenidoğanda da kuruluyor canım :)

kız testlere verdiğin parayla özelde test yaptırırdın bekle bakalım inşallah yarın hayırlı haber alırsın
Valla sende haklısın :) olsun bekleyeyim ben :) Rabbime binlerce kez sükürler olsun. Rabbim isteyen herkese aratmadan versin bütün peygamberlerin hatrı için kimsenin kucagımı boş bırakmasın inşaaalllaaahhhg hiç ama hiç umudum yoktu. Dr beni başından salmak için öylr seöylemiş diye düşünüyordm adetim boyle geciktiği için ve testler negatif oldugu için :)

bugu
n carsamba degil mi ya gunleri ben sasirdim:) dap yapinin oraya kuruliyor

Haklısın erken öğrenip doktora gitmek sıkıntılı bir durumu önlemek adına etkili ama büyük etkisi var düyecemeyeceğim. Zaten başta kimyasal falansa düşüyor hemn zaten. Yani hiç bunları konuşmayalım ya hep güzel düşünelim. Sen de canını sıkma. Sadece bugünü değerlendir. Olacağı varsa 3-4 gün önceki ilişki bile tutar ama yoksa da benim gibi her günü değerlendirmiş olsan bile olmayadabilir. Bekleyelim ama çok değil o zaman :)

kuzu sana hep dedik allahtan umit kesilmez diye bak yuce rabbimin. sonsuz nerhameti bakk massallahhhh

inss seymamm ya bakalim ne olcak:) sanki rabbim istemiyor gibide daha calismada yapamiyorz hep engel cikiyor

aynen canımcım,bekleyelim ama az bekleyelim,veeee hayırlı haberimizi alalım,dua et benim içinde kuzu,kendini de çok yorma gerek yok,adet olacaksan yattığın yerde de gelecek kırmızılar(inşAllahh sağlıkla gelmezler)

Çatlayacak yumurta tüpte durmaz, akacak kanda damarda durmaz kk ya özel özdeyişler

Bugün çarşamba aynen esmam

Amin canım inşallah Bittim dediğin anda Rabbim yettim diye yetişir Allah herkesin gönlüne göre versin

canim ozgur arkadasim inss tutmustr catladigi gunun oncesi iliski olmasi lazim. o kadar calisma varsa tutmustur
oldu bacım öncesi gün oldu,dün silikleşti işte dün olmadı şansıma,
amannnn Allah nasip edecekse 1 hafta öncekinden bile olur,
benim arkadaşım adetten sonraki gün olan ve o ay tek olan ilişkisinde hamile kaldı,
KÜN FE YEKÜN diyoruz(elhamdülillah)

elhamdullallah kuzum inss olmustr benimde oyle olmustu esim askerden gelmisti adetim bitmisti temizlenmistim o gelince 1 kere iliskimiz olmustu sonra hic supelenmemistim belitim hic yoktu is yerinde ki arkadaslarimin israriyla test yapmistim gunum 3 gun geciktigi icin sanss kuzum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…