İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

12 hafta süren dediğinize göre sanırım düşük yaptınız

Günaydın kızlar , sol kasığımda hergün artan batmalarım var , sanki sol tarafımda şişlik var gibi hissediyorum bir de , belimin sol tarafında geçici bel ağrıları oluyo ve böbreğimi bişey sıkıyomuş gibi geliyor. Dün gece karnımdan mideme kadar bi acı hissettim o da batma şeklinde ve dünden beri kirpik diplerim çok kaşınıyor ümitlendirmek istemiyorum kendimi ama sizce yorumlayabilir misiniz bu belirtileri ? ilişkinin üstünden 4 gün geçti sadece ameliyatlı olduğum için mi bu kadar hissediyorum bilemedim

Adet mi oldun canım önce kendi sağlığın bence toplarla engelin kalmasın ki tedavine sapa sağlam başla dediğin gibiyse hayatını çok sekteye uğratmaz zaten canım hakkında hayırlısı olsun inşallah büyük geçmiş olsun @dilzapek

maf oldummmm:) birazdan dus alayim bizim gorumceler grubu var whatshpta onlara soruyorum banyo yap diyorlar bir bilseler her gun abilerindrn. dolayi banyo yapiyormm hahay su halimle bile enerjim yuksek seviyede
Hamilelik kaşınıtısı o bence,bende kudurmuştum kaşınmaktan,hatta sana bir fikir,kaşıntı için acile git,gebelik şüphem var de,beta bakıyor zaten,çünkü sana iğne vurması lazım,benim acile kaşıntı için gittiğimde gebelik şüphem var dedim beta baktı ama çıkmadı,kortizon iğnesi vurdular,meğer hamileymişim o sırada o yüzden iğneyi vurdurma sakın ama bi beta baktırmış olursun ha

Aminnnnnn,ay kız valla sabah aklıma geldin,heyecan yaptım,içim umut dolu yaaaa,inşAllah başlayamayacak sağlıklaa
"benim hislerim kuvvetli bence sen hamilesimdir" dedin heveslendirdin beni, kırmızılar gelirse kahve ısmarlarsın artık bana :))

Yani tabi inşallah hamilesindir ama gerçekten o kadar erken belirti olması biraz imkansız gibi. ;(

Aminnn

bana göre de çok erken ama çok değişik bu kez sanki daha önce hiç böyle olmamıştım. Birde bende daha önce kist vardı sol kasığımda ağrım olurdu içimi bişey sıkıyomuş hissi ve bel ağrısı olurdu, doktorlar bişey yok diyorlardı ama ben anneme sol böbreğimi tutup anne bende bişey var içimi sıkıyo derdim snra kisti buldulr. Eğerki bu da kist değilse inşallah , sol tarafımda anormallik var yanılmıyorum inşallah çok heyecanlı beklemek

İnşallah yanılmıyorsaundur ve de sağlığını etkileyecek olumsuz bişey yoktur umarım.

ama hala öyle hissediyorummm içimde anlamsız bir ferahlık var,aklıma da takılıp durdun ,inşAllah yaa sağlıkla,
haaa bu arada kırmızı görmezsek sende bana bi kahve ısmarlarsın :)

Ayyy canım ya saatlerce konuştum arkadaş anlamadı ona yanlış aktarılmış onun bebeği rahim içindeymiş ki kürtaj olmuş bunu anlatıyorm ama yok anlamıyo bende dedim artık senin dediğin olsun nabayım kendini bilmiş ilan etti resimler yazılar attı neyse iki arkadaşımın bana bu şekil yazması yetti çok sağol Allah bin kere razı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…