İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Aynen canım şans,bak bu konuyla ilgili bir örnekte senin durumun oldu,sana sabah kaşıntıyla ilgili bişey yazdım

Canlar hayırlı sabahlar nasılsınız dün progesteronu kullandıktan sonra öyle uyku bastırdı ki kafamı kaldıramadım bide biraz gergindim yazmak istemedim ama özelden yazan arkadaşlar bile oldu yanlış bilmediğimi biliyodum arkadaşların bana yazması yetti Sürekli yatıyorum yatarken kalkarken dikkat ediyorum sizler neler yapıyorsunuz

Ya bi de düşünüyorum da rahim ulaşılabilir bi yer normal muayene ile. Ancak tüpler ultrason la bile görünmeyip özel film ile bakılıyor. Muaneye ile bakılabilecek bi boyutta bile değil ki.

inss seymamm ya bakalim ne olcak:) sanki rabbim istemiyor gibide daha calismada yapamiyorz hep engel cikiyor
Kız Allahın isteyip istemediğini nerden bileceksin tövbe yarebbimm. Bugüne kadar yaptıklarınız da yeter inşallah.

Tabiki ediyorum edeceğim de. Sağolasın duan ve güzel düşüncelerin için

Uykunun gelmesi iyi olmuş yoksa yatar mıydın o kadar bilmiyorum sadece dinleneceksin unutma.

Maşallah yazarin fantezi dünyasi cidden rengarenkmis :)

Sen iyi olursan bebişin iyi olur. Bence ameliyatını ol. Psikolojik olarak 1 ay da kendini toparlar, kafanı dağıtırsın. Sonra tekrar başlarsınız çalışmalara...

Günaydın kızlar Öncelikle kendi sağlığın kuzum sen sağlıklı olursan bebeğin daha sağlıklı olur ben kendim içinde öyle düşünüyorum. Ama karar senin tabi kalbin ne söylüyorsa o .

dilom gecmis olsun kuzum bak sen guzel tedavini ol doktorun disinda kinseye bakma allahin izniyle sevincli haberler alirsin
Sanırım ameliyat olacağım önce. Şimdilik buna karar verdim ve doktora gitmiyorum. Ameliyata kasar kendiliğinden olursa bi şey yapamam. Çok sağolun kızlar.

Ya bi de düşünüyorum da rahim ulaşılabilir bi yer normal muayene ile. Ancak tüpler ultrason la bile görünmeyip özel film ile bakılıyor. Muaneye ile bakılabilecek bi boyutta bile değil ki.
Ya işte anlatamadık kuzum ben vazgeçtim :) sen onu boşver zaten çok gerilmiştim :) sen nasılsın kırmızıyı görmüşsün ama üzülme sakın :)

A Annelerin en yorgunu

Ay amin canım inşallah , ne güzel senin az kalmış ya , benim daha çok var , mutlaka bana da haber ver çatlarım

Kız seni yerim Valla aynı şehirde olsaydık seni bi yerlerde yakalardımmmm

ne biliyim ben hala yumurtam catlamastr gisinden olya devam ediyorm ama hep engel cikiyor su toror olaylari falan derken esim pesempeye kadar surekli nobete gidiyo

Valla iki haftadır kahve akıntım vardı. Bi kaç kere kırmızı da geldi. Dün kan geldi bi ara. hatta uyumadan önce tuvalete gittiğimde daha çoktu. Uyurken eşime de söyledim. Burnum daha kötü, nefes alamıyorum bi de böyle böyle, adet mi olucam acaba dedim. Sabah bi uyandım maşallah yani. Başlamış. Kendiliğinden olmaya da sevindim valla. Ameliyat olmaya da karar verdim. O zamana kadar bu adet sonrası bi şey olur mu bilmem. Ovu testine devam edeceğim çünkü.

Önce burnunla ilgilen bence hamilelikte burun tıkanıyor. Nefes alman daha zor olur. Bebeğe oksijen gitmez Allah korusun
Allah korusun canım. Sağol. Eşim de böyle söyledi. Hayırlısıyla olacağım ameliyat inşallah. O zamana kadar kendim gebe kalırsam şansa, bilemem artık :)

ne biliyim ben hala yumurtam catlamastr gisinden olya devam ediyorm ama hep engel cikiyor su toror olaylari falan derken esim pesempeye kadar surekli nobete gidiyo
Tutan tutmuştur inşallah esma. Bunlar engel değildir inş. İyi düşünelim
Ayy ne çok severim Bursayı. Sıklıkla geliriz eşimin akrabaları var her geldiğimizde de gezeriz sabahtan akşama kadar. Gölyazında bir kahvaltı yaptım en son 2 ay önce efsaneydi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…