İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Yazdan beri devam eden alerjim var. Aynı zamanda burnundaki et büyümüş. Alerji de bunu tetikliyor. Doktor ameliyat demişti. Ama ben bekliyorum şu an. Nefes almak zorluyor beni geceleri. Alerji ilaçları kullanıyorum.
Kaç gündür kahve akıntım olduğunu çoğunuz biliyorsunuz.hatta cumartesi için doktora randevu almıştım. Ama Dün akşam akıntı kanlıydı. Ve sabah bi uyandım anaammm adet olmuşum. Doktor adet olunca gel diyor. Randevusuz gideceğim yani bugün. Ama kararsızım. Bu ameliyatı olup rahat nefes almayı mı öncelik edinmeliyim yoksa bugün doktora gidip çocuk tedavisine tekrar başlamalı mıyım? Lütfen fikirlerinizi paylaşın benimle. Ama 9.30 a kadar.
Önce burnunla ilgilen bence hamilelikte burun tıkanıyor. Nefes alman daha zor olur. Bebeğe oksijen gitmez Allah korusun

ama hala öyle hissediyorummm:KK200::KK200: içimde anlamsız bir ferahlık var,aklıma da takılıp durdun ,inşAllah yaa sağlıkla,
haaa bu arada kırmızı görmezsek sende bana bi kahve ısmarlarsın :)
O hislerini yerim, severim :) ❤️ Kız kahve neymiş, önce bir yemek yeriz istediğin yerde, üstüne tatlımızı, en sona da kahve içeriz. Ohhh misss. Tabi ikimizinkini de kutlarız ❤️

bana yazsana canım o sayfayı
birgebeningunlugu sayfanın adı. Bayan çok ilgileniyor. Hiçbir şey talep etmeden. Bir gezin sayfasında.

O hislerini yerim, severim :) ❤️ Kız kahve neymiş, önce bir yemek yeriz istediğin yerde, üstüne tatlımızı, en sona da kahve içeriz. Ohhh misss. Tabi ikimizinkini de kutlarız ❤️

birgebeningunlugu sayfanın adı. Bayan çok ilgileniyor. Hiçbir şey talep etmeden. Bir gezin sayfasında.
Ay İnşAllah canım ya,senden ümitliyim ama kendimden değil,erkenmi arıyorum belirti bilmiyorum ama bende tık yok,herhangi bir değişiklik,arada kasığıma sancı giriyor o kadar,zaten ovulasyon testi de dün silikleşmeye başladı daha ve en son çalışma pazardı,evde değildik,o kadar çalışma boşa gitmemiştir umarım,sen şimdi test için ne kadar bekleyeceksin

Günaydın kızlar , sol kasığımda hergün artan batmalarım var , sanki sol tarafımda şişlik var gibi hissediyorum bir de , belimin sol tarafında geçici bel ağrıları oluyo ve böbreğimi bişey sıkıyomuş gibi geliyor. Dün gece karnımdan mideme kadar bi acı hissettim o da batma şeklinde ve dünden beri kirpik diplerim çok kaşınıyor :KK37: ümitlendirmek istemiyorum kendimi ama sizce yorumlayabilir misiniz bu belirtileri ? ilişkinin üstünden 4 gün geçti sadece ameliyatlı olduğum için mi bu kadar hissediyorum bilemedim:KK8:
Merhaba canım aynı belirtiler bende üç ilişkinin üzerinden 2 gün geçmesiyle oldu.. Ve ilk ilişkinin üzerinden 8 gün sonra erken gebelik testi yaptım negatif çıktı Fakat buradaki arkadaşlar da erken yapmışsın testi dediler içim rahatladı . Ve şu an bata 5 gün var bekliyorum bakalım inşallah gönlümüze göre versin allahm

Ay İnşAllah canım ya,senden ümitliyim ama kendimden değil,erkenmi arıyorum belirti bilmiyorum ama bende tık yok,herhangi bir değişiklik,arada kasığıma sancı giriyor o kadar,zaten ovulasyon testi de dün silikleşmeye başladı daha ve en son çalışma pazardı,evde değildik,o kadar çalışma boşa gitmemiştir umarım,sen şimdi test için ne kadar bekleyeceksin
Yaa hayır konuş, ikimizinde vardır inşallah de. Biraz erken bence de bekleyelim. Ama çift çizgide çalıştığınızı söylemiştin öyle değil mi? Ee spermlerde 3 gün yaşayabiliyormuş. O yüzden ümitsiz olma. Ben test için biraz beklerim de ne kadar bilmiyorum. Bi geciksin adetim önceliğim o. Baksana Peri Tozuu Peri Tozuu nunki kaç gün sonra çıktı testte. Onunki de geç döllenme. Beklemk mantıklı olan. Zor ama

Canm benm sanırım 2 kez yumurtlama oldu. Çünkü 5 kasım dr yumurtan çatlams demişti. Büyüyen basşka bir yumurta var demişri snırım o çatladı :) ama valla emin değilim :)
Yok canım onu biliyorum da . Batın kaçtı? 5 kasımdan 2 gün sonra diğer yumurta çatlasa, adetin den kaç gün önce olduğunu hesaplıycam da:)))

Ayyy kızlaaaaarr daha da kouu çıktı hemde damlatır damlatmaz dua edin banaaa noooolluurr

Eklentiler

• Screenshot_20181128-112214_Gallery.jpg
    Screenshot_20181128-112214_Gallery.jpg
    152,7 KB · Görüntüleme: 27
Sabah erken kalktım, temizlik yaptım, pazara da çıkacağım. Adet olacaksam bir an önce olayım diye de biraz yordum kendimi. Gelecekse bugün gelsim inş.

Kız esma sen acı çekiyorsun belki ama sen yazdıkça böyle ben de gebesindir diye düşünüp mutlu oluyorum ❤️Sadist miyim neyim :))
kiz bebis olsunda ne olursa olsyn dun sadece burun kasintisina baktim erken gebelikte olabilecek bir durummus burun vucudun en hassas yeriymis:) hormonlardan erkileniyormus:)

X