İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Valla esma duş al diycem ama zaten her gün aloyosun :)))))

Bat bitti canım :) bugün olmam gerek, yani olmayayım tabi

İnşallah. Rabbim hayırlısıyla bu ay nasip etsin. Kızının elini açtır dua ettir. Hatta benim ismime de dua ettir nolur. Duanın kimden geldiği de önemli öyle değil mi?
Hadi hayırlısıyla gelmez inşallah tabi bebis geçikmesi olur inş cnm hayırlı haberler bekliyorum senden..
İsmin neydi kız senin özellikle isim olarak niyet etmek mi gerekir ki zaten normalde her s icindua ediyoruz ama namazdan sonra beraber ederken söyleyeyim :)

O zaman doktor 6 ay korunun demişti. İçimden Allah ım dedim geçermi bu kadar zaman. ?
Sonra iki ay geçti dilimde sürekli dualar. Hastaneye gittik hsg için. Korka korka ben geldim dedim doktora. Yatışını yap geliyorum dedi. Daha önce anestezisiz çekmişti bu sefer anestwzili olsun dedi. Çıktım hazırlandım girmemle çıkmam 15 dk sürdü. Doktor eşime aşağıda konuşurız demiş. Giyindim indik bacaklarım zangır zangır titiriyordu hiç unutmm. Doktor karşıma geçti ve hiç bir yırtık delik genişleme daralma yok bir ay daha bekle. Sonra korunmayı bırak iştw o gün inandım ve adet olduktan sonra korunmayı bıraktık.diyeceğim o ki dua kapanmış kapıyıda açar kırılmış kalbide tamir eder. Ve 6 ay dediği korunmanın bitme günü cinsiyetini öğrendik beneğimizin. Allah ne büyük :) yeter ki inanın
Muhakkak canım Rabbım isteyin dua edin dior zaten kimin ne isteği varsa kabul olsun inş hersey Allah tan

İğne kullanıyorum vurdukça dua ediyorum Allah ım bizim evladımızı bizim için hayırlı eyle sağlıklı bir şekilde kucağımıza almayı nasip et ve isteyen herkese hayırlı sağlıklı evlatlar nasip et Rabbim diyorum. Bugün hamileliğin 174.günü ve ben 83 iğne vuruldum. Daha öncesinde de dua ediyordum. Ama belli olan tam 83 gündür sürekli ediyorum.
Ne iğnesi vurunuyirsuncnm s en

Hadi hayırlısıyla gelmez inşallah tabi bebis geçikmesi olur inş cnm hayırlı haberler bekliyorum senden..
İsmin neydi kız senin özellikle isim olarak niyet etmek mi gerekir ki zaten normalde her s icindua ediyoruz ama namazdan sonra beraber ederken söyleyeyim :)
Şeyma. Seninki? Çoook sevinriim kızçene ettirirsen ❤️❤️❤️

Yazdan beri devam eden alerjim var. Aynı zamanda burnundaki et büyümüş. Alerji de bunu tetikliyor. Doktor ameliyat demişti. Ama ben bekliyorum şu an. Nefes almak zorluyor beni geceleri. Alerji ilaçları kullanıyorum.
Kaç gündür kahve akıntım olduğunu çoğunuz biliyorsunuz.hatta cumartesi için doktora randevu almıştım. Ama Dün akşam akıntı kanlıydı. Ve sabah bi uyandım anaammm adet olmuşum. Doktor adet olunca gel diyor. Randevusuz gideceğim yani bugün. Ama kararsızım. Bu ameliyatı olup rahat nefes almayı mı öncelik edinmeliyim yoksa bugün doktora gidip çocuk tedavisine tekrar başlamalı mıyım? Lütfen fikirlerinizi paylaşın benimle. Ama 9.30 a kadar.

Yazdan beri devam eden alerjim var. Aynı zamanda burnundaki et büyümüş. Alerji de bunu tetikliyor. Doktor ameliyat demişti. Ama ben bekliyorum şu an. Nefes almak zorluyor beni geceleri. Alerji ilaçları kullanıyorum.
Kaç gündür kahve akıntım olduğunu çoğunuz biliyorsunuz.hatta cumartesi için doktora randevu almıştım. Ama Dün akşam akıntı kanlıydı. Ve sabah bi uyandım anaammm adet olmuşum. Doktor adet olunca gel diyor. Randevusuz gideceğim yani bugün. Ama kararsızım. Bu ameliyatı olup rahat nefes almayı mı öncelik edinmeliyim yoksa bugün doktora gidip çocuk tedavisine tekrar başlamalı mıyım? Lütfen fikirlerinizi paylaşın benimle. Ama 9.30 a kadar.

Sen iyi olursan bebişin iyi olur. Bence ameliyatını ol. Psikolojik olarak 1 ay da kendini toparlar, kafanı dağıtırsın. Sonra tekrar başlarsınız çalışmalara...

X