İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Eşi sperm testi yaptıranlar bilir kiminin 30 dk kiminin 1 saat. Dua edin ettirin bu çok önemli. İnşaallah hayırlısı olsun.
Biz Yaptrmadm cnm da bu ay adet olursam ben hormon eşim de sperm verelim dioz bklm.. Aynen öyle dünya dua üzerine kurulu zaten ki dua ediyorum eden de çok başta minicik elleriyle dua edipamin diye kızım var:)

canm benmmm uzulme ne olurr bak simdi hamilesin gene tadini cikarr hem edindigin tecrubeleri anlatin herkesin dogrusu kendine. her doktorun tedavisi. farklidir arkadasinki varklidir sadece ortak olan sey acinizdr ikinizde ins o gunleri yasamzsinizz. artk ikinizde kapatin gercektrn cok uzucu bir durummm yasamayan bilemez

4 5 aylık 9 aylık çok ben onlarıda geçtim. Kazaya kurban gidenler var şehit olanlar. Yolda yürürken kafasına düşen bir şey yüzünden ölenler. Anneleri ne zorluklarla büyütmüş oluyorda kaybediyor. Ama ne olursa olsun şükretmek gerek. Fış gebelikten sonra çok üzüldüm bir ara. Sonra dedim ki iki gün bile olsa vücufumda bhcg gezdi. Karnımı sevdim buna bile hasret olan var. Allah ım kimseye aratmasın. Tanıdığım çok insan var uğraşan ve olmayan. İçten gelerek söylüyorum kş herkese dua ediyorum.

Bir iki dk da giden gidiyor zaten deniyor :) bilemedim ben de gitti mi gitmedi mi olacağından az bekleyeyim diyorum bir de sonuçta Rabbimin elinde diyorum
Giden gidiyorda tedbiri elden bırakmayalım. Yoksa sperm sayısı çok az olanlar bile çocuk sahibi oluyor çünkü 1 tane laxım:)

Biz Yaptrmadm cnm da bu ay adet olursam ben hormon eşim de sperm verelim dioz bklm.. Aynen öyle dünya dua üzerine kurulu zaten ki dua ediyorum eden de çok başta minicik elleriyle dua edipamin diye kızım var:)
Maşallah ona. Yapın bakalım inşaallah ona gerek kalmadan olur.

Kapattım ama açılmazsa. Tarifi yok tabiki. Yaramaz diye çocuklarınızı dövmeyin. Kızmayın. Onlar olmayanın hayali. Her gördüğüm hamilede içim buruk olurdu. Bu yüzden daha çok dua ediyorum.

Kapattım ama açılmazsa. Tarifi yok tabiki. Yaramaz diye çocuklarınızı dövmeyin. Kızmayın. Onlar olmayanın hayali. Her gördüğüm hamilede içim buruk olurdu. Bu yüzden daha çok dua ediyorum.
ben cok kiziyorum cocuklara cunku iki kardes surekli birbirlerine vuruyo bnde kiziyorum. sonra pisman oluyorm

bogazimin ici bile kasiniyr dilim yara yirmilik dislerim sizliyor bogazim agriyor artk tukurumu yutmak istemiyormmm
Valla esma duş al diycem ama zaten her gün aloyosun :)))))

Senin bekleme zamanın demi şimdi kaç var bata
Bat bitti canım :) bugün olmam gerek, yani olmayayım tabi

Fırsat buldukça değerlendirenlerden ben bugünü kalp olarak işaretledim bklm insAllah buay kızımın kardeşi bize gelir :)
İnşallah. Rabbim hayırlısıyla bu ay nasip etsin. Kızının elini açtır dua ettir. Hatta benim ismime de dua ettir nolur. Duanın kimden geldiği de önemli öyle değil mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…