İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Amin İnşaAllah bence buradaki arkadaşlarla çok güzel anne olacağız biz inanıyorum

Canım kısa luteal fazım var. Yani geç yumurtlayıp erken adet oluyoruö. Yani dediğim gibi yumurtlamadan 8 gün sonra.
Hım iyi o zaman yarın test yap silik çıkar belki. Ben iki test yapmıştım biri adete 7 kala 4 saat sonra çizgi çıktı bir beş gün kala oda 2.5 saat sonra çıkmıştı. Aşırsan da iyi bir marka al aklında bulunsun yalancı pozitif verip umutlandırıyor bazıları

Evet ben yaşadım çok kötü oluyor insan umutlanıyor bi an . Kan en garanti

Amin İnşaAllah bence buradaki arkadaşlarla çok güzel anne olacağız biz inanıyorum
İnşaallah
Kızım olsa hasret koymayı düşünüyordum.bunca zaman bekledik diye :))
Allah vermiyorsada vardır bir hayır. Bem bir ara belki biz bakamicaz diye vermiyor Allah diyordum. :))

İnşaallah
Kızım olsa hasret koymayı düşünüyordum.bunca zaman bekledik diye :))
Allah vermiyorsada vardır bir hayır. Bem bir ara belki biz bakamicaz diye vermiyor Allah diyordum. :))
Her şerde bi hayır her hayr da bir şer ara diyor ayette . Bilemiyoruz ki sınav mı yoksa zamanı değil daha da mı güzelleştiriyor :)

Bende bazen konuşuyorum kendi kendime sonra Allah ım affet benim konuştuklarım yüzünden bebeğimi cezalandırma diye dua ediyorum

Biraz daha bekleyeyim test alıp hüsrana uğramaktan sıkıldım. @canli anne ile beraber yapacağız inşallah tabi benimki o zamana kadar gelmezse ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…