İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

O zaman doktor 6 ay korunun demişti. İçimden Allah ım dedim geçermi bu kadar zaman. ?
Sonra iki ay geçti dilimde sürekli dualar. Hastaneye gittik hsg için. Korka korka ben geldim dedim doktora. Yatışını yap geliyorum dedi. Daha önce anestezisiz çekmişti bu sefer anestwzili olsun dedi. Çıktım hazırlandım girmemle çıkmam 15 dk sürdü. Doktor eşime aşağıda konuşurız demiş. Giyindim indik bacaklarım zangır zangır titiriyordu hiç unutmm. Doktor karşıma geçti ve hiç bir yırtık delik genişleme daralma yok bir ay daha bekle. Sonra korunmayı bırak iştw o gün inandım ve adet olduktan sonra korunmayı bıraktık.diyeceğim o ki dua kapanmış kapıyıda açar kırılmış kalbide tamir eder. Ve 6 ay dediği korunmanın bitme günü cinsiyetini öğrendik beneğimizin. Allah ne büyük :) yeter ki inanın

Allah razı olsun demen bile bi dua benim için.
İğne kullanıyorum vurdukça dua ediyorum Allah ım bizim evladımızı bizim için hayırlı eyle sağlıklı bir şekilde kucağımıza almayı nasip et ve isteyen herkese hayırlı sağlıklı evlatlar nasip et Rabbim diyorum. Bugün hamileliğin 174.günü ve ben 83 iğne vuruldum. Daha öncesinde de dua ediyordum. Ama belli olan tam 83 gündür sürekli ediyorum.

Kasık sancılarım arttı aynı adet sancılarım gibi. Bugün günüm bakacağıma artık. Namaz kıldım yatmadan önce elimi açıp dua ettim: "Allahım ben 3 yıl boyunca her çocuk sorana istemiyoruz deyip senin gücüne gidecek bir laf etmişsem beni affet, benim cahilliğime acizliğime ver. Beni kendi sözlerimle cezalandırma Rabbim. Bir an da içime bu aşkı verdiğin gibi evlat sahibi de olmamızı nasip et. Bütün sebeplere riayet ettik, elimizden gelen herşeui yaptık bu ay, sen çabalarımızı boşa çıkarma. Bizim de diyen herkesin çabasını boşa çıkarma. " aminn deyip dua ettim. İçimden gele gele yalvardım. Konuştum Rabbimle. Şimdi Rabbimin bana ne takdir ettiğini öğrenme vakti... bekliyorum...

Ya evet Tabi ki anne baba terbiye verecek ama benim yanımda kızmayın diyorum ağlayasım geliyor kıyamıyorum
Terbiye asla döverek olmaz. Güzel güzel anlatılırsa anlaşılır. Zamanında bizde çocuktuk ve çok dayak yedik. Ama o zaman bilemezdik böyle uğraşarak hamile kalacağımızı.
Kadının biri gözümün önünde kızını dövdü içim cız etti. Kızı uere düştü korkudan kustu. Elinden alamadım da gittim bende ordan.

Allah kabul etsin inşaallah test yaptın mı hiç

Ayyy canim benim aglattin beni umarim hamilesindir dedigim gibi hamilelikte de olur boyle agrilar. Sen yine de kırmızıları gormeden umudunu yitirme

Rabbim kabul eylesin İnşaAllah ben de dua ediyorum Rabbim tüm annelere bebeklerini sağlıcakla kucağına aldırsın ve bizleri de anne olma Şeref’ine erdirsin İnşaAllah

Tabi ki o şekilde verilmez evet dayak yedik ama yeri geldiğine söylüyorum ben aileme . İyi bir şey miydi diye . Ki çocuk anne babadan ne görürse onu yapar

Aminnnnn Bazen konuşuyoruz Rabbimin gücüne gidiyor mu bilmiyoruz ben de kızarım kendime bazen ama o bizi en iyi bilen Dua etmemize izim veriyorsa kabulü de yakındır emin ol :)

Tabi ki o şekilde verilmez evet dayak yedik ama yeri geldiğine söylüyorum ben aileme . İyi bir şey miydi diye . Ki çocuk anne babadan ne görürse onu yapar
Değildi ama onlarda cahillikten ya.şimdi pişmanlar ama iş işten geçti.
3 aylık olmamış bir bebek memesini sıktı diye döven insan biliyorum. Onları gördükçe ben elimden geleni yapıcam diuorum
Zor ama Allah sabrını verir inşaallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…