İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

anladim kuzum dogrudur allah bir daha kimseye yasatmasin

Canim zaten ayni sey igneden sonra dusuk basladigi icin tupten bebek kesesi rahme dogru iniyor ve icerde kanaam basliyor ama bu ignenin sayesinde bunun sayesinde kurtaj olabilcdk duruma geliyosun igneye cevP vermezse ise mecbur ameliyat oluyosun anlasamiyoruz bence herkes bildigiyle kalsin en iyisi

vallah deneyecem hemen kuzu kasintiya care bulun yoksa delirecemmm

Canım bu duyguyu çok iyi biliyorum, ben 12 hafta süren bir hamilelik yaşamıştım ve kuduruyordum kaşıntıdan, bazı hamileliklerde oluyor dedi doktor ve birşey vermedi, kaşıma leke olmasın, çünkü bir tanıdığımda kalıcı kekeler oluştu, dikkat et. Geçmiş olsun

Arkadaşlar bu yapılan işlemlerin hepsi kürtaj adı altında geçiyor zaten ister iğne ister ameliyat ne farkeder tartışılan konu nedir hala anlamadım illa ameliyata kürtaj denmez yada iğneyle düşürünce kürtaj olmadıda denemez.

Yok karışmadı sen de ben @canli anneye dedim :)
maf oldummmm:) birazdan dus alayim bizim gorumceler grubu var whatshpta onlara soruyorum banyo yap diyorlar bir bilseler her gun abilerindrn. dolayi banyo yapiyormm hahay su halimle bile enerjim yuksek seviyede

15 dkda aşağı mı gelecek?
Yazmayın ya Allah aşkına diyorum
Çok bilenlerde sormasın hiç bir şey. Biz aptalız zati bir b.k bildiğimiz yok. İğneyi kürtaj sırasında vurmuş. Dalmam ve uyanmamla birlikte 30 dklık işlem neara iğne etki ettide aşağı indi.

sag ol kuzum kacinci haftada olmustu peki

Zaten igmeye cevap verince kurtaj yapiliyor ama kurtajla direk bir tedavi yok cubku tuplerde bebek bunu anlatmaya calisiyorm bende igne vuruldjm cevap vermedi dusmeye baslamadi mecbur ameliyat oldum bu kadar basit aslinda zaten ogneye cevap verip dusuk olursa kurtaj yapilir dogal olarak

Anlamıyorlar doktor bana kürtaj dedi bu kadar basit saatlerdir laf anlatıyorum bende. Yahu yalan mı söylüyoruz

Ya ne kadar cirkin bi uslubunz var biz de bildigmizi anlatyoruz inat etmezseniz boyle olmicak belkide burda herseyo tartisip konusyoruz boyle uslup yani sizinle tartisilmazmis malesef bunun bile bi ahlaki etigi olmali

Allah ım sen sabır ver. Arkadaşım onuntüpte olduğunu bende biliyorum iki kuzenimde yaşadı ve onlarda kürtaj oldu. Yazma ne olur Allah aşkına senin bildiğin sana kalsın

Anlamıyorlar doktor bana kürtaj dedi bu kadar basit saatlerdir laf anlatıyorum bende. Yahu yalan mı söylüyoruz
İkiniz de aynı şeyi anlatıyorsunuz aslında anlatış tarzınız farklı biz anladıkda siz ikinizi anlamadınız :)

Ya ne kadar cirkin bi uslubunz var biz de bildigmizi anlatyoruz inat etmezseniz boyle olmicak belkide burda herseyo tartisip konusyoruz boyle uslup yani sizinle tartisilmazmis malesef bunun bile bi ahlaki etigi olmali
Kendi uslubunuza bakın bi. İnsanı yalancı durumuma dülürün sinir edin sonrada ahlaki etiği diye konuşun yaw he he.

Kendi uslubunuza bakın bi. İnsanı yalancı durumuma dülürün sinir edin sonrada ahlaki etiği diye konuşun yaw he he.
Ben size yalanci demedim kurtaj da olmadinz demedim at gozlugunu cikarip bi okuyun bence kurtaj yapildigini soyluyorum zaten ama siz kolay sinirleniyorsunz sanirim basit seylere bu kadar hirs inat saglikli degil bu uslup da ahlaki degil size iyi geceler

He he ameliyatta ameliyat. Sinir etmeseydiniz sinir olmazdım. Kürtajla sonlandırılmaz diyen kimdi peki.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…