İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Daha yolun başındasın hemen panik yapmak yok ! Kalk abdest al namaz kıl. Aç bir yasin oku.
Bende birazdan öyle yapcam.
Dua etcem.. Rabbim sağlıkla kucagımıza almayı nasip etsin inşallah
Çok haklısın canım neler gördük su hayatta Rabbim bize bağışlasın bebeklerimizi :KK43:

Kızlar 100 olmusssss :))))) ben dr a :))))

Ayyy canim cok cok sevindim

Kızlar dr hevesini kırmak istemem ama sağlıksız gebeliğe benziyo dedi progesteron çok düşük çünkü dedi ama gene de belli olmaZ dedi folik asit verdi düşük önleyici falan normalde progesteron 15 falan olması gerekiyor dedi ama benimki 0.1 :KK43:

Ya hemen moralini bozma bi. Bekleyelim bakalim zman ne gösterecek ya sen uzulup stres yaptıgin icin bisey olursa. Sen hic sikinti yapma kendine. Eczacin dogru demis bence de yat dinlen. Benim dhaa once soylemistim gebeligim en basindan beri hep dusuk riskim vardi doktorum sadece tuvalete kalkacaksin dedi cok sukur visey olmadi bebegime 4 aylik olana kadar hep boyleydim. Cok iyi biliyorum yani hep progestan kullandim. Yat dinlen canim olumsuz dusuncelerden uzak dur :KK36:

Canlar hepinize tek tek yazamadım eczacımla konuştum ben bebekle ilgili bi sorun sanmıştım ama öyle değilmiş düşükle alakalıymış bana hep yat hiç kalkma dedi bi yere uzanma hoplama zıplama dedi çok üzüldüm kızlar ama Allahtan Ümit kesilmez biliyorum sadece beklicem :KK43:

X