İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Hayır konuş hayrolsun. İyi düşün iyi olsun. Valla kız çok mutlu olduk sana. Eşine söyledin mi süpriz mi yapacaksın
Evet tabiki insallah güzel olsun :dua: yok kız süpriz yapacaktım ama c.tesi sabah öğrenince adettim düşük vs olabilirdi bende çağırdım söyledim yapamadım süpriz falan

Evet tabiki insallah güzel olsun :dua: yok kız süpriz yapacaktım ama c.tesi sabah öğrenince adettim düşük vs olabilirdi bende çağırdım söyledim yapamadım süpriz falan
Olsun. 2. Ye artık kısmetse. Sen niyd ayaktasın. Artık sen ne kadar uyur dinlenirsin bebişin o kadar iyi ve sağlıklı olacak ve büyüyecek. Kendine çok dikkat et bu aralar. İş falan yapma. Kimse pislikten ölmez. :)

Olsun. 2. Ye artık kısmetse. Sen niyd ayaktasın. Artık sen ne kadar uyur dinlenirsin bebişin o kadar iyi ve sağlıklı olacak ve büyüyecek. Kendine çok dikkat et bu aralar. İş falan yapma. Kimse pislikten ölmez. :)
Kardeşim bendeydi onu derse yolladım ben bi uyanınca uykum kaçıyor :) ahahahahha aynen bu yöntemi çok fena kullanıcam:) bende aksine ne titiz insanım ya nasıl yapacaksam yarın da misafirim var bugun kardeşimi cagırcam bana temizlik yapsın :)))) eşime dedim belim agrıyo diyo neden acaba dedim tutunmaya çalışıyor herslde dediki ben onu Japon yapıştırıcısıyla tuttururum ahahahahha :))) :)))

Bende de tıpa tıp aynısıydı saatte kaç defa bakıyordum acaba hastalandm mi niye gelmiyo bu kırmızılar diye söylenmiştim aklıma hamilelik gelmemişti o ara :emir_bebek:
Ayyy yok yok daha gelmesin ya ben sağlıkla büyümesini bekleyeyim artık :emir_bebek:

Kardeşim bendeydi onu derse yolladım ben bi uyanınca uykum kaçıyor :) ahahahahha aynen bu yöntemi çok fena kullanıcam:) bende aksine ne titiz insanım ya nasıl yapacaksam yarın da misafirim var bugun kardeşimi cagırcam bana temizlik yapsın :)))) eşime dedim belim agrıyo diyo neden acaba dedim tutunmaya çalışıyor herslde dediki ben onu Japon yapıştırıcısıyla tuttururum ahahahahha :))) :)))
Misafir de almazsın bir müddet. Keşke Japonla yapıştırabilsek hepsini :)) ohh o zaman koş oyna zıpla :)))

Bende aynen güya soylemicektim kimseye ama yok canm daha ilk haftada kim var kim yok öğrendi:)))) asıl söylenilmesi gerekene söylememişsin :KK30:
Ya ben dış gebelik geçirdim ondan gene böyle olabilir bilemiyoruz ki korkuyorum ondan ben kesinleşince söyleyeyim dedim eşim hemen söylemek istedi bugun kendisi soylicek :)

Aaaa sende mi :) bende tek gelinim iki tarafında ilk torunu :))))

X