İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Döngüm 28 ama canım benim
İNan şaşırdım tabii senin canlı görmenle bizim foto da görmemiz farklı ama ben gördüm ne yalan söyleyeyim tabi umutlanmamak önemli lakin belli de olmaz . Ben de çizgi görüyordum kendi testlerimde ama böyle olmuyordu bir kere oldu kimyasal galiba dediler . Kan vermemiştim . İnşaAllah en kısa zamanda gelir bebekler

Melteminaa canım okudum mesajları ama göremedim gorumcemin dogumgunuydu ordaydik. Belki geç döllenme olmuştur. Sen bekle adet olmazsan 3-4 güne yine bi test yaptirirsin yükselir belki canım . Allah hayirlisiyla nasip etsin inşallah canım moral bozma ilaçta içme ne olur ne olmaz.

tabi kuzum bende kan vermistim adete 2 gun kala degerim 1 lerde falan ebe bile dedi bu saaten sonra yukselwgini sanmam .ama ben gunumde .test yapmistim hoppp cikmisti

supeli iliskiler. spermler 5 gun yasiyor diyelim. senin yumurtlaman 10da. ama sen besinde iliskiye girdin dollenme 10 gun falan suruyor desek yada. 7 birde rahime yerleameainde sonra kana sonra idrara gecmesi bir 15 gunu geciyor belki yumurtlamayi anlayamamisisndir bu yuzden supeli iliskiye gore hesab etmek mantikli

tabi kuzum bende kan vermistim adete 2 gun kala degerim 1 lerde falan ebe bile dedi bu saaten sonra yukselwgini sanmam .ama ben gunumde .test yapmistim hoppp cikmisti
Benimde benzer olmuştu 4 gün kala kanda bişey yok diye antibiyotik verdi doktor Allahtan tek kullanımlık . Bat günümde bi baktık 93. Geç döllenme olabilir birde dollendikten sonra tuplerden Rahime ulaşması 1 haftadan fazla vakit alabiliyor bazen kişinin vücuduna göre değişir kiminin 3 günde olur kiminin 10 günde. O yüzden adet olmazsan yada bi garip olursan takipte olmalısın Melteminaa . Rabbimin hikmetinden sual olunmaz

Her ay bu stresle başa çıkmam çok zor gerçekten. Belki yıllarca...Stres yapamamayı da şahsen ben beceremiyorum. Allah en kısa zamanda hayırlısıyla nasip etsin bebişlerimizi. Gerçekten benim çevrem şu an çocuğu olmayan arkadaşım yok. Bir ben kaldım o kervana katılamayan. İnşallah bu ay tutmuştur diyeceğim ama hiç umut yok içimde

Olabilirmi öyle her ay düşük yapıyosan sıkıntılı doktora gitmen gerekebilir
Valla bnde anlamadm bak şimdi testleri yukluycem
Bu ay silik çizgiyi gec testin yeri bile görünmüyordu yani artk sen anla.
Bak canm testlere :/

Eklentiler

• Screenshot_20181126-220651_Photos.jpg
    36,8 KB · Görüntüleme: 45
  • Screenshot_20181126-220705_Photos.jpg
    118,1 KB · Görüntüleme: 42
  • Screenshot_20181126-221150_Photos.jpg
    76,3 KB · Görüntüleme: 49
  • Screenshot_20181126-221304_Photos.jpg
    173,7 KB · Görüntüleme: 40
  • Screenshot_20181126-221314_Photos.jpg
    104,5 KB · Görüntüleme: 44
  • Screenshot_20181126-221322_Photos.jpg
    35,1 KB · Görüntüleme: 39
  • Screenshot_20181126-220604_Photos.jpg
    71,2 KB · Görüntüleme: 38
  • Screenshot_20181126-220623_Photos.jpg
    88,9 KB · Görüntüleme: 39
  • Screenshot_20181126-220630_Photos.jpg
    159 KB · Görüntüleme: 46
  • Screenshot_20181126-220640_Photos.jpg
    34,3 KB · Görüntüleme: 38
bencede .ol dese oluyor. bata 9 gun kala ogrenenler bile var .yada adtten sonra 15 gun sonra

Valla bnde anlamadm bak şimdi testleri yukluycem
Bu ay silik çizgiyi gec testin yeri bile görünmüyordu yani artk sen anla.
Bak canm testlere :/
peri sen kan vermemkte boyle diren kuzum olan gebeliginde. allah korusun istemeden duauck yazik degil mi kuzum emeklerine kocana kaynana benm gunm geciyo gidip kan verecem. de. kimse bise demez guven bana

Neden abla kan verince bebek tutunuyorda vermwyince düşüyor mu.
Boşa umutlanmak istemiyorum ben. Suan vermeyi düşünmüyorm kan.
peri sen kan vermemkte boyle diren kuzum olan gebeliginde. allah korusun istemeden duauck yazik degil mi kuzum emeklerine kocana kaynana benm gunm geciyo gidip kan verecem. de. kimse bise demez guven bana

Aynen öyle . Misal ben.Bak kaç gun gecti adet olmadm pcos var. Dr resmen alay etti diye düşünmeye basladm kadın bana yumurtan çatlams dedi
Hala adet olmadm testte yaptm negatif.
Yok kuzum umrumda değil benim hiçbişey :) yanımda olan arkadaşlara çok teşekkür ederim ama biz burda yaşadıklarımızı konuşuyoruz ve destek olmak için dimi :))

Aynen öyle . Misal ben.Bak kaç gun gecti adet olmadm pcos var. Dr resmen alay etti diye düşünmeye basladm kadın bana yumurtan çatlams dedi
Yok kuzum umrumda değil benim hiçbişey :) yanımda olan arkadaşlara çok teşekkür ederim ama biz burda yaşadıklarımızı konuşuyoruz ve destek olmak için dimi :))

Neden abla kan verince bebek tutunuyorda vermwyince düşüyor mu.
Boşa umutlanmak istemiyorum ben. Suan vermeyi düşünmüyorm kan.
demek istedigimi anlamiyorsun pericim teste kac kez gorduk senin cift cizgilerini kanda cikinca emin olursun. allah korusun ogrenmezsen camasir suyuyla bilmem neyle hasir neisiriz yada hasta oluyorz en basidi esimizle birlikte oluyorz. bunlar etmen olur kuzu yanlis anlama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…