İlişkiden hemen sonra yaşanan hamilelik belirtileri

Meraba kızlar napıyosunuz pek giremiyorm bu ara buraya. Adet olmadım hala. sanırım yumurtan çatlamıs diyen dr beni başından salmak için öyle söyledi bilemiyorum. Canm çok skıldı bu duruma. İnsanların umutlarıyla oynuyorlar bunlar nasıl dr anlamıs değilim. Neyse sayfadaki guzel haberleri okuyunca mutlu oldum.
Youlost16 Canm Hayırlı Olsun Sağlıkla kucagına al inşallahhh...❤
Melteminaa Canm sende İnşallah hamilesindir. Naptın kan verdin mi ?❤

Eki Görüntüle 2209585 Kizlar koyu olan dün alttakide bugunun çatladimi acaba yumurtam
Canım yeterince koyu olmamış ki çatlasın. Daha yumurtlama olmamış ki.

kuzum seninde gunun gecsin bir iki gun olmazsa ayni anda yapariz testleri:)
Tamamdır bekliyorum o zaman. Tabi dediğin gibi adetim geçerse

nezaman test yapıyosunuz kızlar banada haber verin bende yapıyim :) kendime arkadaş arıyorum :))
Yakın zamanda yapan yok sanırım canım. Bat ne zaman senin

inss sende guzel haberler verirsin adetten sonra calismlara basla

inss sende guzel haberler verirsin adetten sonra calismlara basla
Olmadım ki adet randevu alamıyorm dün acile gittim akşam başlarından saldılar. İlaç kullanıcam karnım agırıyor bir sürü sey söyledim ona ragmen bakmadı salaklar. geldim eve bi ton agladm. Neyse yarın bi gebelik testi yaparm. Çıkmazsa adet söktürücü alıp kaldıgım yerden devam etcem. Doktorumuda değiştiricm

uzme tatli canini herseydr bir hayir vardir kuzum moralini yuksek tut canm benmmm

Çok sağol kuzum insallah insallah Rabbim isteyen herkese nasip etsin insallah

sorma balim dun bir uye ile tartstim. kadini uyardigim halde tahrik etti bende. terbiyesiz falan dedim bami yedim oda yemis siksyet ettim ama engelledim sag olsun admin yardimci oldu
O şikayet ettiği için mi sende yedin naptı ki kadın banın nasıl kalktı bende ilk defa öğrendim

Bnada dua et canm yarın son kez dua etcem. Bu gece dualrını bekliyorum. Bakalım inşallah hamileyimdir de ondandr bu gecikme
İnsallah kuzum insallah yaaaa valla çok stres etme bende umudumu kaybetmiştim adet olunca ama bak işte olabiliyo demek ki nasip de Rabbimize birak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…